• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Certi açarken kapanıo açıldığı gibi zaten içinde ingilizce yazıo neler yapmamız gerektiği aslında =) ama custom cert yaparken hata veriyor

Bismillah
Başladım bende kurmaya bakalım inşallah sorunsuz olur dicemde zor denemek lazım şimdi :)

içinde kurulum var ingilizce ama çok detaylı değil =)

----------

Sadece hangi sırayı takip etmeniz gerektiğini sölüyor =)

içinde readme'ler var kardeşim gir sadece ufak ufak bişiler sölemiş ipuçları gibi =) Nese bunun kurulumu illaki çıkıcak bi sigaramı içeyim yatayım sora =) Sıkmayın canınızı bu yok öle yok böle diyen arkadaşlarda caydırmak için herkes açmasın die sölüyor diye düşünüyorum ama günahlarını almak veya suçlama yönünden değil bakış açımdır herkese iyi geceler =)

Kod:
Certification Ports:
        GlobalManager => 32001
        GatewayServer => 32000
        MachineManager => 32000
        FarmManager => 32000
        DownloadServer => 32000
        SR_ShardManager => 32004
        AgentServer => 32004
        SR_GameServer => 32004

1. Run "1 - decompile.bat". A new folder "ini" will be created (don't run in a folder that needs Admin access).

2. Modify the ini files inside the ini folder as needed.

3. Run "2 - compile.bat". A new file, "new_packt.dat" will be created (don't run in a folder that needs Admin access).

4. Run "3 - CustomCertificationServer.bat". The custom server will run based on the configs.

Assuming you update your server.cfgs properly and the ini configs are correct, the servers all certify using
the custom server.

Kod:
Certification Ports:
        GlobalManager => 32001
        GatewayServer => 32000
        MachineManager => 32000
        FarmManager => 32000
        DownloadServer => 32000
        SR_ShardManager => 32004
        AgentServer => 32004
        SR_GameServer => 32004

1. Run "1 - decompile.bat". A new folder "ini" will be created (don't run in a folder that needs Admin access).

2. Modify the ini files inside the ini folder as needed.

3. Run "2 - compile.bat". A new file, "new_packt.dat" will be created (don't run in a folder that needs Admin access).

4. Run "3 - CustomCertificationServer.bat". The custom server will run based on the configs.

Assuming you update your server.cfgs properly and the ini configs are correct, the servers all certify using
the custom server.

Ama customcertificationserver.bat çıkarmıo dosyaları hata veriyor çıkarsa olucak =) Bir sorun var ki yapmıyor..

Ama customcertificationserver.bat çıkarmıo dosyaları hata veriyor çıkarsa olucak =) Bir sorun var ki yapmıyor..

Bende çıkardı :) cert sorunsuz başladı sql server kuruyorum şimdi diyorumya bekleyin ben anlatacam kurulumunu.Biraz server kurulumlarından anlamanız lazım yoksa herkes yapar.

zmckzp.jpg

Geri