• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar ben databaseleri yükledim sql ye ama _SMC yüklenmedi o yüzden ıd/pw kabul etmiyo o tablo sizde varmı

smc ıd pw si ney biliyormusun onu söyle sen smc kalıyor öyle tam randımanlı olarak windows server 2003 de hatasız başlıyormuş epvp de öyle dendi o kanıya şurdan vardım gameserver gelince açıyorsun kapanıyor açıyorsun kalıyor mob spawn diyor run time veriyor gameserver de bi halt var ayrıca drew in cert i hatalı :S paso bişileri kapatıyor...

NOT: Dosyalar sadece 64 bit sistemlerde çalışmaktadır...

alakası yok msql dogru yaparsan acılır

admin 123 değilmi birde eğer _SMC varsa tablolarda orda yazıyo smc bilgileri şifre md5 galiba bi bakın oraya

Saçma sapan konuşup insanları kandırmayın dosyalar windows 7 dede xpdede çalışıyor sadece windows 2000de çalışmıyor.

is the files working on 64bit?
Yes, they does.

Türkçesi;
- Filesler 64bitte çalışır mı?
- Evet çalışır.

arkadaşlar _make_clear açınca server.cfg oluşuyo demişti biriniz server.cfg zaten var ben bişey soracam sql bilgilerini nereye girecez tek o lazım şimdilik :(

bb8d7d9f.jpg

CustomCertificationServer.exe Bu Mereti Nasıl açacaz Çalışmayı Durduruyor :R

arkadaşlar sql ayarlarını nereye yapıyoruz lütfen tek bu lazım

a tutorial on setting up and running files
I hope NO tutorials are created.

Türkçesi ;
Dosyalarını kurmasını öğreten biri lazım
Umarım anlatan kişiler çıkmaz.

Geri