• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

download değil upload hızı önemlidir server açmak için ttnette 1mbit en yüksek upload hızıdır buda 3-4 kişi için yeterlidir.Serveri açabilirsin sorun olmaz ancak aynı anda sroya girince aynı pcden kasarmı bilmem denemek lazım abartmayın öyle 8gb ram falan lazım değil arkadaşlarla oynamak için

Aynı Pcden Girmicem Evde 2 Ayrı Pc Var 1 Er Char Girip Pvp Yapıcaz 8Mbsp Dowland 0.67 Upload Var Yeterli Mi Sence

yuh be kardeşim min 8gb ram mi nediyorsun xD milletin kafasını kurcalama lütfen i5 işlemci +4gb ram ile çok rahat 100-200 kişilik server kurarsın şimdi diyeceksiniz ozaman sremu srx nasıl 50 kişiye varmadan çöküyor?
Cevabı çok basit bilgisayarınız çok kurcalıyorsunuz performansınız düşüyor kimseyi kırma yada umutlandırma gibi bir niyetim yok!

Ayrıca bilmeyenler için söyliyeyim joymax 1 serverleri için 46ram lik pc kullanıyorlar buda 3000-3500 kişi alabiliyor :) ama işlemci nedir bilmiyorum büyük ihtimal i7 çift çekirdek falandır

Son düzenleme:
Açamammı ben yaw ? 30 Kişi Girse Yeterli ?
2953.bmp

şöyle açıkliyim sizlere

Dosyalar kesinlikle win 7 ve xp de çalışmaz illaki windows server 2003 istiyor MySQL veriyonu önemli degil Kuracagınız yerin aspx ve asp destekliyor olması lazım
Bunları geçtim olly ile rateleri ve bugları fixlemeniz gameserveri açıncada kapanmaması için 8 gb ram lazım gameserver açtıgınız anda mop spawn diye diye yazılar gelicek orda en son ulaşılan mob sayısı 100k civarı olmaz ise gameserver runtime veriyor yada kendisini kapatıyor 4 gb ram ile 53 k spawn da bulunuyor.

bunları bıraktım billing de zaten açmanız bir dert tekde geçen olursa şükretsin

abartmıyorum gerçekleri söylüyorum burda bu filesler diger onlinelerin fileslerine benzemez o yüzden he ben yaparım diyen arkadaşlar uğraşmasın deneyimli arkadaşlara bırakın ortamı :)

yuh be kardeşim min 8gb ram mi nediyorsun xD milletin kafasını kurcalama lütfen i5 işlemci +4gb ram ile çok rahat 100-200 kişilik server kurarsın şimdi diyeceksiniz ozaman sremu srx nasıl 50 kişiye varmadan çöküyor?
Cevabı çok basit bilgisayarınız çok kurcalıyorsunuz performansınız düşüyor kimseyi kırma yada umutlandırma gibi bir niyetim yok!

Arkdaş Haklı Bnm Sw Hiç Kurcalamadım Sadece Serveri Açıp Bıraktım Ve Gameserver.exe Öncelik En Yüksek Atatım 40 kişi Girdi 0 lag

şöyle açıkliyim sizlere

Dosyalar kesinlikle win 7 ve xp de çalışmaz illaki windows server 2003 istiyor MySQL veriyonu önemli degil Kuracagınız yerin aspx ve asp destekliyor olması lazım
Bunları geçtim olly ile rateleri ve bugları fixlemeniz gameserveri açıncada kapanmaması için 8 gb ram lazım gameserver açtıgınız anda mop spawn diye diye yazılar gelicek orda en son ulaşılan mob sayısı 100k civarı olmaz ise gameserver runtime veriyor yada kendisini kapatıyor 4 gb ram ile 53 k spawn da bulunuyor.

bunları bıraktım billing de zaten açmanız bir dert tekde geçen olursa şükretsin

abartmıyorum gerçekleri söylüyorum burda bu filesler diger onlinelerin fileslerine benzemez o yüzden he ben yaparım diyen arkadaşlar uğraşmasın deneyimli arkadaşlara bırakın ortamı :)
la sen boşa açıklama yapıp elini yoruyorsun :) hiç kimse dediğinden bi şey anlamaz =)

arkadaşlar bundada .ini dosyası yokmu databaseleri göstermek için nereyi kullanacağız

Arkdaş Haklı Bnm Sw Hiç Kurcalamadım Sadece Serveri Açıp Bıraktım Ve Gameserver.exe Öncelik En Yüksek Atatım 40 kişi Girdi 0 lag
bedir41 bana bi ara yardım edermisin faceden arklık yolladaım Furkan Akın hadi ii geceler :)
Ayrıca joymaxın 35000 kişilik serverleri var bu adamlar bunu 46gb ramlik pc ile başarıyorsa işte ort.4gb ram var herkeste 44/4 gibi hesaplayın 1000 e yakın bile alabilirsiniz diye düşünüyorum :)

ARKADAŞLAR SADECE TEK BİRŞEY İSTİYORUM config dosyasını nasıl yapacaz yada databaseleri nereye yazacaz ismini

Geri