• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar bu oyunu full kurabilecek siteyi oyuna yönlendirebilecek [üyelik alımı vs] siteyi ayarlaya bilecek yani tam bir teknik destek sağlayabilecek biri varsa eklesin
ayrıca yabancı dili iyi olan ve yurt dışı forumlarda aktif olabilen arkadaşlarda eklesin
büyük bi oyun kurulacak en iyi makineyi kiralıycam...

Sorun yeni başladı, ShardManager Cert oluyor, birdaha da düzelmiyor, bilen ? :D

Hamachiden arkadaşlarım giremiyor server kapalı dıyo bana yardımcı olabilecek varmı?

dc sorununa nası çözüm bulabilir silk db ile ilgili bişi yazıo gameserverda

start item level gold sp vb herşey _AddNewChar prosedüründen ekleniyor.

192.168.1.XX ip fln yapmısın ya ipin sabit olmadıgı ıcın modemi kapatmısın Sonra deişmiş aynı hatayı bende yaptım
istersen bi kontrol et ?

BaŞLat
cmd

İpconfig yaz Ve ne yazıyorsa onu yaz oda olmasa demekki portlarda veya bi yerde yanlıs bi hata yapmısın :)

hamachi ipsi kullandım dostum.. :S arkadasda calısan dosyaları kendıme gore ayarladım olmuyor benımkınde işte :S

arakdaşlar bu dw teleport sorunu ne oldu çözüm varmı

ama orda Curlevel vs gibi yazılar göremedim ?? nereyi deiştirmek gerekior ozaman
INSERT INTO _Char (RefObjID, CharName16, Scale, Strength, Intellect, LatestRegion,PosX, PosY, PosZ, AppointedTeleport, InventorySize,
LastLogout, CurLevel, MaxLevel, RemainGold, RemainStatPoint, RemainSkillPoint, HP, MP, JobLvl_Trader, JobLvl_Hunter, JobLvl_Robber, WorldID)
VALUES (@RefCharID, @CharName, @CharScale, 20, 20, @StartRegionID, @StartPos_X, @StartPos_Y, @StartPos_Z, @DefaultTeleport, 109,
GetDate(), 1, 1, 0, 0, 0, 200,200, 1, 1, 1, 1)
burayı görmüşsündür mantığını çözersen neyin ne olduğunu anlarsın.

Win 7 64Bit'e Kuran Arkadaşlar Birde Hangi SQL Server'i Kurduklarını Veya Nereden İndirdiklerini Söyleyebilirlermi Çünkü Suan Arkadaşımın Pcsi 64 bit ona Uyum Saglayan Bir MSSQL Server Bulamadım 64 Bit'e Kuran Arkadaşlr Hangisini Kurdu Acaba??

Alex şehrini açmam için neleri açmam lazım SQL serverdan hangilerini 1 yapıcam isimlerini yazar mısınız?

Alexandria sehrı ıcın ' SM ' yı --> 1
Labırentın oldgu kısım ıcın ' kıngsValley ' i --> 1
Labırentın oldgu yerın ust kısmındakı alan için ' Pharaoh ' --> 1 yapın
hunter thıef cave ıcın ' DELTA ' --> 1 yapın
Alex Cave içinde ' Temple ' --> 1 yapın

Win 7 64Bit'e Kuran Arkadaşlar Birde Hangi SQL Server'i Kurduklarını Veya Nereden İndirdiklerini Söyleyebilirlermi Çünkü Suan Arkadaşımın Pcsi 64 bit ona Uyum Saglayan Bir MSSQL Server Bulamadım 64 Bit'e Kuran Arkadaşlr Hangisini Kurdu Acaba??
Ben SQL Server 2005 kullanıyorum
MSSQL 2005 Express:
http://download.microsoft.com/download/e/a/4/ea4b699b-bec4-4722-96d3-254580ed7f9e/SQLEXPR.EXEhttp://download.microsoft.com/download/e/a/4/ea4b699b-bec4-4722-96d3-254580ed7f9e/SQLEXPR.EXE
MSSQL Management Studio:http://download.microsoft.com/downl...a7b-a0cd327cf8c5/SQLServer2005_SSMSEE_x64.msi

Geri