• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

INSERT INTO _Char (RefObjID, CharName16, Scale, Strength, Intellect, LatestRegion,PosX, PosY, PosZ, AppointedTeleport, InventorySize,
LastLogout, CurLevel, MaxLevel, RemainGold, RemainStatPoint, RemainSkillPoint, HP, MP, JobLvl_Trader, JobLvl_Hunter, JobLvl_Robber, WorldID)
VALUES (@RefCharID, @CharName, @CharScale, 20, 20, @StartRegionID, @StartPos_X, @StartPos_Y, @StartPos_Z, @DefaultTeleport, 109,
GetDate(), 1, 1, 0, 0, 0, 200,200, 1, 1, 1, 1)
burayı görmüşsündür mantığını çözersen neyin ne olduğunu anlarsın.

Blac15

kardes bak Btuo arkadas açıkladı >>>>> GetDate(), 1, 1, 0, 0, 0, 200,200, 1, 1, 1, 1) en bastaki 1 i kafana göre bişi yaz kaç lv baslamasını istiyorsan

Alexandria sehrı ıcın ' SM ' yı --> 1
Labırentın oldgu kısım ıcın ' kıngsValley ' i --> 1
Labırentın oldgu yerın ust kısmındakı alan için ' Pharaoh ' --> 1 yapın
hunter thıef cave ıcın ' DELTA ' --> 1 yapın
Alex Cave içinde ' Temple ' --> 1 yapın

SM diye birşey yok SD war o mu yoksa Am mi ?

The installer has encountered an unexpected error installing the package.This may indicate a problem with this package.The error code is 29506. Diye Bir Hata Veriyor Bunu Kurmaya Kalkınca.
Sizin sistemde bir sorun var galiba
eğer önceden SQL Server 2008 r2 kurduysanız büyük ihtimalle hata alırsınız bende de öyle olmuştu çünkü
pc'yi formatlayın öyle deneyin %100 olur :)

bunları yapsak despawn olayı oluyormu ?

Alexandria sehrı ıcın ' SM ' yı --> 1
Labırentın oldgu kısım ıcın ' kıngsValley ' i --> 1
Labırentın oldgu yerın ust kısmındakı alan için ' Pharaoh ' --> 1 yapın
hunter thıef cave ıcın ' DELTA ' --> 1 yapın
Alex Cave içinde ' Temple ' --> 1 yapın

alex için neyi açmam lazım sql den hangisini 1 yazıcaz ? kingsvalley ve pharoh u açmak istemiyoru msadece alex.

İtem bugu hakkında

Bknz....
SkyBlue' Alıntı:
Merhabalar .

Birkaç yerde gördüm yok şu exeyi kur yok db ye şunları ekle yok sql master bul vs bunlar hikaye. Sorun certtende değil
bkz: epvp de abtalfattah paylaşmış o sadece 1den fazla sw kurucak kişiler için geçerli.
Sorunun çözümü dosyalar paylaşıldığındada belirtilmişti ama okuyan olmadı .
Çözümü açık ve net :SQL de item ekleme prosedüründe Item i item yapmış büyük küçük uyumsuzluğu yüzünden..

oyuna girdikten 10sn sonra dc veriyor ne yapmam lazm yardım lütfen son aşamaya geldik :D

14018.bmp

bu hatayı alıyorum

!!! there is no record in this [_RefRentItem] table !!!

diyo sr_sharmanager ver sonra kapanıyor çözün bilen yardım etsin lütfen

Beyler Cerf'te Böyle Bir Hata Alıyorum Cevabı nedir Yani Çözümü :D Bitürlü Yapamadım Su certification'u :D

14795.jpg

Cracklenmiş Gameserver Rateler için server.cfg den düzenlemeniz şartıyla artık kullanabileceksiniz...

Rar şifresi : MaxiGame | Maximum Bilgi Maximum Eğlence

Fixed.rar

Virustotal : (site kapalı oldugundan taratamıyorum...)

Moblardan düşenleri ayarlamak için

_RefMonster_AssignedItemDrop, _RefDropItemAssign, _RefDropItemGroup, _RefDropClassSel_Equip, _RefDropClassSel_RareEquip

DB lerini kurcalamanız yeterli

Kardeşim item Drop Rate ii deil Yerden Normal item Düşüyor hiç düşmüyor

----------

Beyler Bana Bypass Agent Serveri Paylaşabilecek Warmı ?

Geri