• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Fatal istersen konuyu sil yeniden aç kilit koy sabit yap yoksa bunlar durdurulamıcak

Beyler şu soruma daha net cevap alamadım indirsek herhangi bir mahkeme dava vs ile karsılasırmıyız.

b6f2546aba60b8307595d6001ef946a9_1281997204.jpg

Eğer dosyaları paylaşan sen olsaydın bu söylediğin olabilirdi ama sen paylaşılmış (internete başkaları tarafından düşürülmüş) olan dosyaları indirdiğinden herhangi bir ceza almaktan muaf tutulursun.Ancak indirdiğin dosyalarla server açarsan telif hakları nedeniyle joymax sana dava açtığında kesinlikle cezalandırılırsın belki para cezası olur belki hapis;ama kaçışın olmaz...

aman allahım 28 sayfa anında açılmış,neyse artık yapacak bişey yok :p
Zoe kodunu bekliyorum delircem o kod için ha :D

Tamam o zaman indiriyim bari:) yardım eden herkes için tesekkurler.Anladıgım kadarıyla kendım oynarsam vs sorun olmaz

Geri