• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Çalışmasına gıdım kala Bu cert dosyaları nereye atılacak ? çalışırsa anında açıklama geliyoo :)

mdf ile ldf dosyalarını daha kısa yere çıkar mesela .bak dosyasını direk cye at mdfyide klasöre değil direk cde oluştur

----------

ben 2005le açtım hepsini problem yok sql versiyonunun sorun olucağını sanmıyorum istediğinizi yükleyin

olmadı yine aynı hata

kurulum konusu silindi herşeyin yedeğini aldım silinir diye hemen kurtardım bütün sayfayı :D

beyler konunun yedeğini aldım isteyenlere özel msj ile yollayabılırım video ınıyor :D

kim kapıysa konuyu burdan ona selam gönderiyorum

skyblue kardesim hemen konu siliniyor nası yapcaz

----------

banada yollarmısınız arkadaslar

Geri