• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

buldum odbc yi :D
denetim masası/yönetimsel araçlar/microsoft odbc yöneticisi

gercektende bu sql 2008 in linki varmı atarsanız iyi olur arkadaslar

Beyler skyblue burda herkeze lazım olan sey en bastan kurma bunu eğer eklersen duacı oluruz:roll:

127.0.0.1 üzerinden uplaod ediyor oyunu ins olucak..

24epede.png
güzel :) ben açamadım 1gb ramla

yanlız en bastan anlatırla gercekten bişey anlamadık arkadaslar asama asama anlatılsa daha iyi olur

SK_GameBang_İP:
Kod:
	USE [Silkroad]
GO

/****** Object:  Table [dbo].[SK_gamebang_ip]    Script Date: 09/12/2011 18:36:37 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip](
	[nID] [smallint] NOT NULL,
	[ip] [int] NOT NULL,
	[capacity] [smallint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]

GO
nid 64 ip 16777343 capacity sallayın xD
sonra ShardService açın shardid 64 type 0 yapın ve 127.0.0.1 le server online xD

SK_GameBang_İP:
Kod:
    USE [Silkroad]
GO

/****** Object:  Table [dbo].[SK_gamebang_ip]    Script Date: 09/12/2011 18:36:37 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip](
    [nID] [smallint] NOT NULL,
    [ip] [int] NOT NULL,
    [capacity] [smallint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]

GO
nid 64 ip 16777343 capacity sallayın xD
sonra ShardService açın shardid 64 type 0 yapın ve 127.0.0.1 le server online xD

Şahsen videyoda bişi anlıyamadım o yuzden yapamıcam yeni bir anlatım olana kadar beklemem gerekiyor sanırım zaten sadece localde kurucam pek acelesi yok :)

Gelin Benım Pc Ye kurun Kasmaz

8 GB DDR3 Ram

2 B Ekran Kartı Toplam Grafik Belleği 5 GB

Amd X4 3,0 İşlemci

500 GB Harddisk

8 Mb Birinet

Gelın kurun :D

videolu anlatımda youtubedekinde gateway serverı açamıyor kim çektiyse bumu anlatım :D

arkadaslar nolur sunu videolu anlatımı yapın en bastan olsun biraz onceki videoda dns filna onlarıa anlamadım

Yazık Silkroad'ın Bittiği andır. ama şuda bir gerçek dosyaları indirenler ne yapacaklarını bilmiyorlar geçmiş olsn demek için daha erken bence.

Geri