• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaslar sunu anlatın ya biz nası kurcazzzzzz

Yazık Silkroad'ın Bittiği andır. ama şuda bir gerçek dosyaları indirenler ne yapacaklarını bilmiyorlar geçmiş olsn demek için daha erken bence.
Kolayına bitmez hiç bir şey kafanı yorma.Server açan arkadaşları gorucez bakalım sonuç ne olucak.Yetkililer öpecekmi öpmeyecekmi.Bence:-x ​aynı boyle opucekler...

ya bu video herseyi anlatıryormu peki srx kurmayı biliyorum ama bu onun gibimi degişiklikler neler

melihin çektigi video o işte sen konuyu takip etmiyonmu?:D

Moderatörün son düzenlenenleri:
yani bu videodaki herseyi yapınca olluyormu server kurulmusmu oluyor

Kardes video daha tam değil olucak inş hiç bulasma sımdı dosyalarını ındır otur

SK_GameBang_İP:
Kod:
    USE [Silkroad]
GO

/****** Object:  Table [dbo].[SK_gamebang_ip]    Script Date: 09/12/2011 18:36:37 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip](
    [nID] [smallint] NOT NULL,
    [ip] [int] NOT NULL,
    [capacity] [smallint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]

GO
nid 64 ip 16777343 capacity sallayın xD
sonra ShardService açın shardid 64 type 0 yapın ve 127.0.0.1 le server online xD
Bunları Yaptıkdan sonra neleri açacaz bide gateway da request server hatası veriyor...

bu sql yi kurarken ıd pw kısmı var orda ne yapcam

sql bi kısımda ıd pw istiyor yada benmi kurcam kaafama göre yardım edin

arkadaslar lütfen yardım sql r2 kurarken bi kısımda ıd pw yazmam gerekişyor onu kafama göremi yapcam

server config kısmı

Geri