• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

SK_GameBang_İP:
Kod:
    USE [Silkroad]
GO

/****** Object:  Table [dbo].[SK_gamebang_ip]    Script Date: 09/12/2011 18:36:37 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip](
    [nID] [smallint] NOT NULL,
    [ip] [int] NOT NULL,
    [capacity] [smallint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]

GO
nid 64 ip 16777343 capacity sallayın xD
sonra ShardService açın shardid 64 type 0 yapın ve 127.0.0.1 le server online xD

hangi databasenin içine query yapıcaz bunu Silkroadmı shardmı shard logmu

ps cert serverin portunu 32001 den 32000 yaptım global menajer açıldı

sizce isro bitermi tabikide hayır bir müddet sonra anlıcak birşeyler olduğunu joymax dosyaların nette olduğunu öğrenicek bu işin peşine düşücek olay bu

Videodekileri teker teker yaptım fakat globalmagereri açıyorum hatalar ortada

adszuqu.png

Sen söyleme öğrenmezler :D
Dosyaların çalındığını bizden önce joymax biliyordu

Eninde sonunda bişiler yapıcak joymax bazıları yapamaz dicek ama joymax gibi büyük bir şirket bütün private sw leri kapatacak güçte

Son düzenleme:
hangi databasenin içine query yapıcaz bunu Silkroadmı shardmı shard logmu

ps cert serverin portunu 32001 den 32000 yaptım global menajer açıldı

certin portuna dokunmayın başka bişeyi yanlış yapıyosunuzdur cert 30001de açılıcak o siyah ekranda 30001 yazıcak

Arkadaşlar Forumda Server Kurmayı Düşünüyorsanız Yanılıyorsunuz Maxigamenin Akıllı Yöneticileri Yasaklamışlar Ne Hikmetse :jil:

arkadaslar allah kolaylık versin gercekten cok iyisiniz sabahtandır ugraasıyorsunuz bizim içiçn gercekten cok teşekkür ederim

Bu tartışma uzaaarrr gider ve sroyada hiç birşey olmaz arkadaslar kurun siz biz oynayalım :D hadi bakalım ümitliyiz y**sak inş eksik dosya vermemiştir:)

Geri