• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaslar nolur videoyu cekip bizede yolllayın tam kurulumu en bastan

Arkadaşlar Video Lınkı İsteyenler Ö.m Atmayın Sol da profılımın yanındakı Facebook botonundan Ekleyın ben size vieo lınkı verıcem ö.m lerde 1 dk kuralı var o yuzden serı serı yollayamıyorumm

Faceden ekleyın benı

Arkadaşlar Video Lınkı İsteyenler Ö.m Atmayın Sol da profılımın yanındakı Facebook botonundan Ekleyın ben size vieo lınkı verıcem ö.m lerde 1 dk kuralı var o yuzden serı serı yollayamıyorumm

Faceden ekleyın benı

direk buraya koysana

Sql 2008 r2 kurulumunu arayanlar googleden araştırabilirler. ''Sql 2008 r2 kurulumu diyin cıkar direk karşınıza.

ODBC sa 1234 Yazıyorum İleri Dedigimde Hata Alıyorum Arkadaşımdada Aynısı Var O olsa Gerisi Takır Takır Gelicek Bilenlerde Söylemiyo

----------

Şu serverin baştan sona kurlum videosu yokmu arkadaşlar :( ??.

Yok Galiba Arkadaşım Kendimiz Ugraşıp Kurmamız Lazım Zaten Kurarsam Eger Yardımım Dokunmaz Kimseye Bir Sorun 3 4 Kere Yazıldıgı Halde Bilenlerde Cvp Vermiyosa

----------

Faceden ekleyın benı

Facedende Yazdım Ama Malesef Ordanda Cevap Yok

----------

sql 2008 r2 kurabilecek varmı ?

Çok Basit Arkdaşım Ufak Bir Oyun Kurulumu Kadar Basit

----------

arkadaslar nolur videoyu cekip bizede yolllayın tam kurulumu en bastan

Şöyle Bir Açıklama Yapıyım Şimdi Alınan Alınsın ÜStüne Alınmayan ALınmasın Atlamasın Kimse Giremem Kargaşaya

1. Vsro Filesler ARanırken Ben Bulayım Paylaşırım Öyle Bölyle Böyle Diyenlerden Bulanlar oldu ve Paylaşmadı
2. Vsro Filesler Gelsin Her Türlü Kurarız Sizlere Yardım Ederiz Hep Beraber Oynarız Kimde Saglam Pc Varsa Ona Kurarız Demiştiler Şimdi Bakıyorum Kimse yok Herkez Kendi Başına
3. Ve Sorunlara Dahi Cevap Gelmiyo Anlıcagın Herkezin Kendine Yararı Var 3 4 Gün Daha Bekle İllaki Bi İnsan Anlayışlı Çıkıp Yapar
4. Hüseyin Abi Olsa Buralarda Kurar REsimli Videolu Anlatım Yapıp Önümüze Sunardı Ona Ortalıklarda Yok Hasta Oldugunu Duydum

bedir41 evet bedir kardeşim uğraşmaya devam nabalım dosyaları bulmuşlar bizde uğraşalım kurmaya. :)

Geri