• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

VsrO Server Kurulum Hata Çözümleri

Arkadaşlar Merhaba.
Yaklaşık 3-4 aydır bu server olaylarıyla uğraşıyorum genel manada sorunları çözdüm.

DB Connection Failed Hatası : Arkadaşlar veri tabanına bağlanamıyorsanız ilk bakıcağınız yer İNİ dosyaları. İni dosyalarını kontrol edin doğruysa wwwroot klasöründeki dosyaları düzenlemede veritabannı bilgilerinizi kontrol ediniz.

ShardManager Açılır açılmaz kapanıyorsa : Veritabanında kurduğunuzda bulunan çarları ve userleri silin.

SMC Şifresi : Herzaman GM çarının İD ve Şifresidir.

CustomCertification Hatası alanlar : Server.CFG de ip bölümlerine kendi Wan iplerini yazsınlar 192.168.1.160 gibi ama bunun için önce Ağ bağlantılarından iç ip adresini otomatikten çıkarmanız lazım.

Oyunu online yapmak için : NO İP sitesinden indirdiğiniz programla sabit ip alıp o ip ile media.pk2 yi editlemeniz lazım.

Açılacak Portlar : 15778 15779 15780 15880 15881 15882 15883 15884 15885

C9 hatası alıyorsanız genelde Güvenlik duvarından yapar.

Privileged İP db de 192 168 1 160 192 168 1 160 gibi tek tek sütünlara girecek ip adreslerini girmeniz lazım. Yoksa Requsting User yazısında kalırsınız.

Yeni Çar açılmama sorunlarında Büyük Küçük harf kullanmazsanız sorun çözülür.

Şu anda benim tek sorunum dışardan giren birinin Pirivileged İP tablosuna İP adresini elle girmek zorunda kalmam.

İnternet Kafe Sahibiyim 60-70 oyuncu günde burada oynuyor. Ama Server'ı hazır bir arkadaş GM'lik verirse sattığım itemlerin parasınıda paylaşabiliriz.
Benim Sronun adı DarkSRo şu anda 200 liraya yakın Set AccSet İtem Devil gibi şeylerden para kazandım. İstenirse oluyor yalnız ben akşamları sistemi kapattığım için zor oluyor. Server sahibi yada Sunucu sahibi varsa item satışlarında ortaklık programı uygulayabilir. 120 000 nüfüslu şehirdeki bütün Private sro oynayan oyuncuları servera çekebilirim. Saygılarımla DarkDanger.

Not : Sorunlarınıza gördükce cevap veririm. Acele etmeyin.

arkadaşlar benim pcde herşey hazır ama kurulmasını bilmiyorum,7/24 pc açık durur yaşım 20 bana kurcak varsa gmlik veya ne istiyosa veririm 2miz yönetiriz 8 gb ram var bilgisayar daha yeni 20-30 kşi hemen rahat gelir çevremde oynıyacak çok kişi var yardım etcek varsa lütfen ulaşsın baran_sezer_27@hotmail.com veya Baran Sezer | Facebook facebook hesabımdan ulaşın!

arkadaşlar biraz yardımcı olur musunuz lütfen kafayı yemek üzereyim ben herseyı yaptım ama sw chek görünüyor ne denedım se olmadı bilen varsa yardım cı olursa sevinirim

arkadaşlar yadım lütfen gm lık için privileged ıp leri düzenledım ama hi. bir şekilde sonuc alamadım bilen bana ulasa bılır mi hamachiden
ıd : sroegem pw 123

srShard.ini ve srGlobalService.ini 'leri DNS'leri kontrol ediniz. ODBC 'ye kayıt ettiğiniz adı verdiğim inilerdede öyle yapın. yapmazsanız DB Connection Failed hatası alırsınız.

Failed to create a character. Please try to connect again. (S1030)

Neyapmlaym cok ugrastım ama çözemdm kafayı yıcem :/

S.a Herkese Sr_ShardManager Biling Server İs Dead Sorunu alıyorum ardından direk kapanıor Bunun Çözümünü bilen biri 2Dk yapbailirmi ?

silinen charların 7 gün sonra ortadan kalkmaması sorununu çözen var mı ?

Arkadaşlar ben herşeyi sorunsuz hallettm herşey açılıyor serveri checkten çıkarıyorum oyuna giriyorum ıd pw yazıyorum image code felan entere basıyorum AgentServer kendilinden kapanıyor oyuna giremiyorum yani :S Nasıl halledicem

4sx78.jpg
[/URL][/IMG]

Burada kaldım

----------

4sxfu.jpg
[/URL][/IMG]

Şimdide bunlar oldu

Geri