• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

4sx78.jpg
[/URL][/IMG]

Burada kaldım

----------

4sxfu.jpg
[/URL][/IMG]

Şimdide bunlar oldu
Nefer kardeş senin ki dbye bağlanamadğından aldığın bir hata. pcyi yeniden başlat dbye bağlan. Connect e bas. girdikten sonra aç dosyaları

----------

SMC sorunu çözen birisi varmı uptade sorunu var
smc sorunu derken ne demek bu açar mısın biraz? smcde sorunlarım vardı hallettim.

Arkadaşlar ben herşeyi sorunsuz hallettm herşey açılıyor serveri checkten çıkarıyorum oyuna giriyorum ıd pw yazıyorum image code felan entere basıyorum AgentServer kendilinden kapanıyor oyuna giremiyorum yani :S Nasıl halledicem

Arkadaşlar ben herşeyi sorunsuz hallettm herşey açılıyor serveri checkten çıkarıyorum oyuna giriyorum ıd pw yazıyorum image code felan entere basıyorum AgentServer kendilinden kapanıyor oyuna giremiyorum yani :S Nasıl halledicem

inanır msın aynı sorun bende de var. Arkadaşlar çözümünü bilen Allah için yazsın.Kardeş ben ilk oyuna girdim cıktım sonradan kapanmaya basladı agent sende de mi öyle oldu

Dosyaları rardan çıkartırken böyle bir hata alıyorum parola dogru giriyorum biliyorum bir tek 2. partta bu hatayı veriyor

51wd4.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
kardeş ben bunlerı indirdim de nasıl kuracağım bir videosu fln yok mu ?

----------

kardeş ben dosyaları indirdim de nasıl kuracağım bir anlatım videosu yok mu ??? Lütfen Acil Cvpp . . .

----------

kardeş ben dosyaları indirdim de nasıl kuracağımı bilmiyorum elinizde videolu anlatım var sa veririmsiniz ? Acil Cevap Lütfen.

----------

aga sen buraya kadar nasıl gelebildin yani nasıl kurdun bir videosu varsa Banada sölermisin ?

----------

hadi kardeş ya bi yardım et nasıl kurcam ben bunları bir anlatımı yok mu ?

----------

Arkadaşlar Birde Kurulumunu Anlatırsanız Seviniriz SRx Gibi Kolay Degil Bunu Kurmak Bİlen Varsa Anlatsın Lütfen :)
aynen bulursan banada söle.

----------

S.a Kardeş sen buraya kadar nasıl geldin Videodan mı yardım aLdeın keNdin Mi Yapdın Bi baNada YardIm etSen lüTfen aCil CevAppp ?????

----------

4sx78.jpg
[/URL][/IMG]

Burada kaldım

----------

4sxfu.jpg
[/URL][/IMG]

Şimdide bunlar oldu
kardeş Sen Buraya Kadar Nasıl Geldin Videodan Felan Mı yardım Aldın Bi banada Sölesen Lütfen Acil Yardım...

----------

Biri Yardım Etsin Şunu KuraBilmem İçin Yaa Bi Video Felan Yok mu ??????

Son düzenleme:
Shard ve gameserverde db connect failed hatasından dolayı checkten çıkmıyor , bilen yok mu kaç gün oldu bi cevap çıkmadı. :)

acountda shardservice diye bişey var ona gir orda 99 yazar onu 64 yap

----------

arkadaşlar ben oyunu kurdum sorun yok yanlız dışarıdan arakadaşlar bağlanamıyorlar c9 veri yo bunu bilen varmı

merhaba arkadaşlar bu oyunu ozelliklerını yazar mısınız bende bu işlere yenı gırıyorum oyunların sistemlerini anlamaya çalısıyorumda oyunda fazla alakam yok sadece oyun sistemi hakkında bilgi topluyorum bu sayede de oyunla ilgili bilgim artıyor..

YAV ARKADAŞ KURAMIYORM Bİ SERVER BANA BÖLE İYİ KÖTÜ Bİ SERVER 5 10 KİŞİ OYNAYABİLECEGM SERVER KURMAM LAZM YARDMCI OLACAK VARMI :d

YAV ARKADAŞ KURAMIYORM Bİ SERVER BANA BÖLE İYİ KÖTÜ Bİ SERVER 5 10 KİŞİ OYNAYABİLECEGM SERVER KURMAM LAZM YARDMCI OLACAK VARMI :d

bende 5 10 kişi olarak kendı bilgisayarım uzerınden çalıstırcam ama nasıl kurulacagı hakkında bılgım olmadıgı ıcın bende care aramaya çaslıyorum eger bu konu hakkında bıse bulursan bızıde bılgılendırırsen sevınırım

Selam arkadaşlar buraya kadar herşey tamam burda tıkandım kaldım aynı sorunla karsılasan arkadaslarda var cevap yazmısınız ama denedim dediklerinize göre olmadı eger yardımcı olursanız sevinirim. msn and face :bekirguc-38@hotmail.com:zzz:

7rx8g.jpg

Selam arkadaşlar buraya kadar herşey tamam burda tıkandım kaldım aynı sorunla karsılasan arkadaslarda var cevap yazmısınız ama denedim dediklerinize göre olmadı eger yardımcı olursanız sevinirim. msn and face :bekirguc-38@hotmail.com:zzz:

7rx8g.jpg
portlar yanlıs kardeşim

üste msn yada facem yazıyor mümkünse yardımcı olurmusun sinir oldum ya :S

arkadaslar yaklasık olarakk 200 soyafayı okumusumdurr ama hatanın cözümünü tam olrak belırtmemısler ben hamachı ıp sı ıle kurmaya calsıyordumm .. fakat smc de sıkıntı yasıyoorum bunu bır kac arkadas daha belırtmıs ama.. verilen cevap genel olrak _PrivilegedIP ayarlarına ıp adınızı yazın olmus ben oraya hamchı ıp mı yazıyorum gırıs yapmayı denıyorum hata verıyor.. normal elimle ıp nurası aldım.. hamchı yaptıgım butun ıp leri degıstırdım fakat yıne durum aynııı......""""""cannot connect to division manager(invalid user info)"""" resimli yada videlu anlatacak yada teamdan falan yardımcı olabılecek arkadaslara rica ediyorum haberlerınız beklıyorum

Bekir 38 adli kardesimm..... O sorunun hakıkı cözümünü soyluyorumm zamanında banda dedilerr odbc kontrol et portlaı kontrol ett..... Sıkıntı tamamen c: Icersine olusturfun klasor verdıgın yetkılerle alakalıı.. Cogu işletim sisteminde yetkı verildi gözükse de arka planda devralınmadı dıye yazıyor bunun için ilk olrak kok dizine yetkı vermen gerekırkı o da c: Oluyor denemende fayda var emin ol c:/ içersine olusturdugun veri tabanı bilgilerin tutan klasore verilen yetkıler gecerlı degıldır ve devralaınmadı yazıyordur

Geri