• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Mekan41 Abim Sen Daha Uyumadınmı Burda Bize Laf Koymaya Çalışıyosun

Bayan Olmayı Çok İstiyosan Hastaneledde Müdahele Edildiliyo Diyo Biliyorum İlk Bi Avatar Degiş

Konunun tartısma amaclı acıldıgnı bılseydı konu acan arkadas dosya lınklerını koymazdı dıye dusunuyorum

Arkadaşlar madem tartsıma yaratcaksınız alın msnlerinizi oradan devam edin bu konu altında konu ıle ılgılı seyler olursa amacına ulasır. yazdıklarınız yuzunden konuyu takıp edenler sıkılıyor..

Arkadaşlar madem tartsıma yaratcaksınız alın msnlerinizi oradan devam edin bu konu altında konu ıle ılgılı seyler olursa amacına ulasır. yazdıklarınız yuzunden konuyu takıp edenler sıkılıyor..
Aynen biyerde takıldım oranın cevabı varmı acaba diye bakıyorum konuyla tamamen alakasız tartışmalar goruyorum sacmalık.

1914.png

Bu hata neden veriri nereye ip yazmamızı istiyor server.cfgde yazılı portmu değişcek :S

Aynen biyerde takıldım oranın cevabı varmı acaba diye bakıyorum konuyla tamamen alakasız tartışmalar goruyorum sacmalık.

bu yorumları görünce beynim dönüyor ya zaten 1 kişi yazmıs niye tekrarlıyon biz körmüyüz okuma yazmamı bilmiyoz nası free beyin var sende sana premium beyin alıcam ama sonuc şu olucak...

MSCOMCTL32.OCX ERROR !

Geri