• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

SQL manageri aç new Query aç

GO
CREATE TABLE SK_gamebang_ip
(
nID smallint NOT NULL, /* Forgot why this was here...can't remember now */
ip int NOT NULL, /* Can't breakup ip here because of a specific select statement */
capacity smallint NOT NULL
)

bunu account databaseye excute yap
akbaba msn ye ekledim kabul edermisin furkan-96@hotmail.com olmadı bunu ekle furkan_-96@hotmail.com ekleyince söyle lütfen msn ne açık ama neyse yine söyle :)

adsznzl.png

Burda Kaldım Kırmızılar Hata neden oluyo bilmiyom

bide smc açılırken şu hata alıyom SMC cannot execute independetly please execute SMCUpdater.exe

----------

ben alıyom

Bendede War aynı hata Bide smc_independent id pw yazınca invalid user info diye hata verio

Bendede War aynı hata Bide smc_independent id pw yazınca invalid user info diye hata verio

SMC servicemanager deki ip kendi ip niz yapın portu 32000 yapın Sql databasede Account databasesinde TB_User den smc ıd pw yapabilirsiniz yalnız şifre mp5 karakterli olacak

SQl Server >> Silkroad.db a. TB_User aç ordan bi accountu değiştir md5 den şifre yap ve kendi id n yaz sonra SMc gel ve ServiceManager.cfg aç

HTML:
/*
*/

SMC {    
DivisionManager "127.0.0.1",32000
}

ModulePatch
{
    SrcPath    ".\Patch_Internal"
    DestPath ".\Patch_Internal_Comp"
}

"127.0.0.1"

yazan yere kendi ipni yaz

sonra

smc_independent.exe aç

smc yi açarken ıd pw ssnumber2 çıkıyo yazıyorum ama cannot start smnet:9 çıkıyo nasıl düzeltirim

darkanqel1 [mustafa] ben senı facede ekledım ekle benı konusalım ?

Geri