• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Bana yardım edermısn ?

bana yardım edermısın ?
beyler anlamıyormusunuz :D shard user 1000den az olmazsa orası yeşil olmaz shard useri 1000in altına düşürün bu 1 gameserver ve shardmanager in bilgisayarındaki cert kutucuğu duruyor ve herşeyi yaptıysanız o iş olmaz bekleyin bi tek tek gülücükler çıksın yavaş yapın paldır küldür açmayın herşeyi bana yardm et

+ download manageri açmak için win 2000 uyumluluk modunda açın

Herkes sw kurmak için birbiriylee yarışıyo hele bu filesleri kurunca para kazanmak isteyenler :D :D :D

Beyler Global managerı acamadım Cert hatası verioda.. 1-Cert 2- Global manager... [Cert] dedigimz şey ne oluo.. global managerdn önce başka bşy acıyormuyuz

beyler anlamıyormusunuz :D shard user 1000den az olmazsa orası yeşil olmaz shard useri 1000in altına düşürün bu 1 gameserver ve shardmanager in bilgisayarındaki cert kutucuğu duruyor ve herşeyi yaptıysanız o iş olmaz bekleyin bi tek tek gülücükler çıksın yavaş yapın paldır küldür açmayın herşeyi

+ download manageri açmak için win 2000 uyumluluk modunda açın
shard managerdeki bu hata nedir 'Schedule Manager : g_pServerBodyOfMyself is NULL !!' ? bnm shard manager açılıyor 20 sn kadar sonra kapanıyor :S

kardeşim ben sql server 2008 r2 yi yukledim back up yapip restore ediyorum ama tablo yok ayrica global manager de hata var yardim edebilcek varsa reportlog verebilirim ?

ƒαтαℓ_єяяσя 'un son durumu galiba bu :)

33ksqau.png

arkadaslar ben sql yi durudm configte sag tıklayıp disabledi automotic yapcaz ya orda hata veriyor

arkadaslar ben sql yi durudm configte sag tıklayıp disabledi automotic yapınca hata veriyor yardıjmmmmmmmmmmmmmmm

arkadaslar yardım ya ben nası yapcam disabledi automoyic sql config de hata verişyor yapınca

----------

smc ıd pw ssnumber oraya ne yazcazzzzzzzzzzz

Geri