• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

vdsqwe.jpg
bu hatayı alıyorum ?

arkadaslar yardım ya ben nası yapcam disabledi automoyic sql config de hata verişyor yapınca

----------

smc ıd pw ssnumber oraya ne yazcazzz

Kurabilen varmı aranızda? VArsa Resimli anlatım Koyarsa Cok makblue geçer :)

ARKADAŞLAR ÇOĞU KİŞİDE SHARD 20 SN FELAN BEKLEYİP KAPANIYO bendede aynısı var tek sorun bu diğerlerinde sorun yok yardım edecek yokmu

ya bı soru yazdık cevap yokkkkkkkkkkkkkkkk

arkadaslar yardım ya ben nası yapcam disabledi automoyic sql config de hata verişyor yapınca

----------

smc ıd pw ssnumber oraya ne yazcazzzzzzzzzzz

ya onolur yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

----------

ya onolur yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

----------

ulen yuh be sabahtandır bisey yazdım ama kımde yardım etmedi

Öncelikle birsürü sorun yazmışsınız. Genel olarak cevaplıyım
-Kurulum sitede paylaşmak yasak youtubede vsro kurulum yazıp arayın
-Portlar global >32001 gate download farm 32000 agent shard game 32004
-Smc id pw TB_User >> Sql serverde table burdan md5 şeklinde yapıcaksınız ssnumber2 boş bırakın.
-Exeler açık olduğunda server açık değildir yukarıda countların hepsi açıldığında oyun açıktır exe 20saniyeye kapanıyo gibi yazmışınız o açık kalması bişey ifade etmez

Beyler SQL 2005 Yükledim Bi ADam Geldi Kurculadı Bişeleri Connect Tıklıyom Bekliyo Bekliyo Baglanmıyo Bu hatayı Veriyo Yapabilecek varmı ya

smc yi acmak için ıd pw filan onları nası yapcaz yardımmmmm

-Smc id pw TB_User >> Sql serverde table burdan md5 şeklinde yapıcaksınız ssnumber2 boş bırakın.
-Exeler açık olduğunda server açık değildir yukarıda countların hepsi açıldığında oyun açıktır exe 20saniyeye kapanıyo gibi yazmışınız o açık kalması bişey ifade etmez
benim sql serverda tablo yok :D back up yapipi restore etttim ama yok :D sql server 2008 r2

smc yi acmak için ıd pw filan onları nası yapcaz yardımm

BENI EKLERMISIN Burak Aydın | Facebook VEYA
yusuf.sukru@hotmail.com

smc yi acmak için ıd pw filan onları nası yapcaz yardım

Geri