• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ArdaAFK
KARDES BENI DİNLE DEDIN DİNLİYOM HADİ HATAYI NASI ÇÖZCEM

ilk önce sql manager a normal gir
sonra o0rdan en üsteki kendi ismine tıkla mesela ARDA/SQLPRESS
ÖZELLİKLER DE O0RDAN YANDAN PERMİSSİO0N SEÇ ALTTAKİ BÜTÜN HEPSİNE GRAND OLARAK İŞARETLE KAPAT RESTART YAP ÇALIŞTI BENİM
BİDE SEN DENE :D:)

Kardes normale tıklıyom bu geliyo burda ne yapcam istersen gelip team vieverden 2 dk yapsan

Ya arkadaş bu salaklar anca bunları bilir öteki tarafta gorcez var yoku :hfy: böyle batırcaklar yok dıyenlere

bende yeni gördüm şimdi :D elitepvpers videosu çok iyi anlatmış ben denicem birazdan ama kurulcak gibi inş..

----------

team gell :D sen söle ıdla şifreyi

bende msn pro0gramı yüklü değil team var team söle hızlı ol azcık :D

arda gel yada sen ver msnnı ordan sana vereyim teram vieveri

ne bekliyordunuz bu dosyaları çalıştıran türkler kendi köşesine çekilip kimseye bir şey söylemeyerek sanki milyon dolar para kazanacaklarmış gibi her şeyi saklarsa elin gavuru yapar videosunu yayınlar şifresini de "allahyok" yapar bizde anca adama söveriz bizde bu bencillik varken çok daha böyle bebelerden bu tür laflar duyarız

ne bekliyordunuz bu dosyaları çalıştıran türkler kendi köşesine çekilip kimseye bir şey söylemeyerek sanki milyon dolar para kazanacaklarmış gibi her şeyi saklarsa elin gavuru yapar videosunu yayınlar şifresini de "allahyok" yapar bizde anca adama söveriz bizde bu bencillik varken çok daha böyle bebelerden bu tür laflar duyarız
evet dogru sölyor

Geri