• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

beyler bana smc lazım upload edecek varmı?, o chernoby midir nedir o elemanın yayınladığı dosyalarda yok galiba ?

filezilla ile yapıyorum hatalı olsa bile bunun yaptığı açacam bunlara inat

arkadaslar bu videoda smc ıd pw ne yazıyor BULAN VARMMI

beyler server online yapmıştım res attım oyuna gircektim exeler açlımıyo nasıl yapcam tıklıyom görev yöneticisine geliyo ama masaüstüne gelmiyor

beyler son durum nedir
Ne olsun son durum diğer yabancılar video paylaşsın "allahyok" diye şifre koysun bizimkilerdende yapanlarda saklasın bakalım sanki milyondolarlar kazanacak örn: grinroad ne oluyo saklıyosunda bi sen varsın sankı server açıcak dur bakalım rakip geliyoruz.İnşallah

Bizim türkler nankör ve çıkarcılardır bundan emin olabilirsiniz.Elitepvpersde video paylaşıldığı doğru fakat videoyu yapan kişi o.m yoluyla gonderiyor kişilere bizim türklerde hala nasıl saklarım nasıl kurulumu saklarımın derdine bu kadar nankör olmanın alemi yok ama herneyse..

Arkadaşlar server açıp zengin olma sevdasını bir kenara bırakın :) derlenmiş uygulamalarla çok fazla yol alamazsınız. elin ______ ile gerdeğe girmekten pek te farklı değil bu...

Bizim türkler nankör ve çıkarcılardır bundan emin olabilirsiniz.Elitepvpersde video paylaşıldığı doğru fakat videoyu yapan kişi o.m yoluyla gonderiyor kişilere bizim türklerde hala nasıl saklarım nasıl kurulumu saklarımın derdine bu kadar nankör olmanın alemi yok ama herneyse..

Aynen oyledırler kardesım yukarda belırttıgım gibi ne yapıcaksın saklasınlar nereye kadar saklıyacaklar adamlar yapıyor bizde bakıyoruz.İnşallah adam gibi birileri kurulumu tamamlarda video çeker hadi bakalım

----------

olmuyo ya shard manager hata veriyor gene beklicez yapacak bişey yok :D

% kaç tamamladın ortalama bitince video çekersin inşallah

Geri