• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

bizden kuranlar kim?

----------

% kaç tamamladın ortalama bitince video çekersin inşallah

shard managerdeki ve machine managerdeki hata dışında hepsi bitti ama buraya kadar bizden gelen çok :D burdan ilerde bi fatal ı gördüm herlade
neyse ben laptopa kaçar :D bide ordan denicem sil baştan

arkadaşlar SQL Server 2005 64 bit ile ilgili restore sorunu yaşıyorum yardım edebilecek biri varmı bu konu hakkında ?

ah ahhh knight online server dosyaları ilk çıktığı zamanda böyleydi :D ama şimdi orjinale çok yakın server dosyaları var merak etmeyi yakında o içindekileri dosyaların toplanmış derlenmiş 1 2 exe haline getirilmiş hali çıkar

çok sağol teşşkr etmek isterim ama forumda yeniyim nasıl edileceğini bilmiorum :hsml:

----------

Çok sağol teşşekür etmek isterdimn ama nasıl olcağını bilmiorum :pispis

ah ahhh knight online server dosyaları ilk çıktığı zamanda böyleydi :D ama şimdi orjinale çok yakın server dosyaları var merak etmeyi yakında o içindekileri dosyaların toplanmış derlenmiş 1 2 exe haline getirilmiş hali çıkar

hayal gücüne bayıldım knightın hangi dosyasını birleştirdiler aiserver hala aiserver ebenezer hala ebenezer ve bu oyunun oyuncuları bu server dosyalarını açmaya başlayana kadar 4 5 ay lazım

Shardı veritananına bağlayamadım sonuç bu :D 3gb ram yiyo bu halde :D
14237.png

arkadaşlar gateaway.exe nin hemen kapanma nedeni nedir çok az kaldı yapabilirsem video çekicem

insanların heyecanını anlayabiliyorum ama. sıfır bilgi ile de birşeylere kalkışmak yanlış. sql nasıl kurarım team vereyim kur abi. vs. vs. bir sql server bile kuramıyorsan iis ftp server kuramıyorsan hiç bulaşmıyacaksın bu işe. yada önce onları öğreneceksin sonra bu işe bulaşacaksın. emularda da aynı şekilde olmuştu. sql server kuramayan adam sro server açmış gelin media şurdan indirin ip şu gelin oynayalım vs. vs. herkesin herşeyi yapması zor.

ko server dosyalarını birleştirmeleri gerekmiyorda ondan zaten 4 tane ama şu an tek exe halinde knight online server dosyalarını yapmaları çoçuk oyuncağı yani benim dediğim yukarıda mecazi anlamda basite indirgenir anlamında

ko server dosyalarını birleştirmeleri gerekmiyorda ondan zaten 4 tane ama şu an tek exe halinde knight online server dosyalarını yapmaları çoçuk oyuncağı yani benim dediğim yukarıda mecazi anlamda basite indirgenir anlamında
sen ne dıyon bu sro kınaytmı sandın :D

512 RAM 128 ekran kartı olan bi pc'm var ona kurdum SMC kaldı tek ama oyuna giremem :D
yardıma ihtiyacı olanlar yazssınlar elimden geldigi kadar yardm edebilirim :)
Not: bende SMC kaldım hata verior... :/

bi sorunum var databaseleri sql 2008 r2 nin içine atıcam ama nasıl atıcam hangi ayarlamaları yapıcam özelden team vereyim yapabilene hemen 2 dkda :)

Geri