• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaşlar Gameserver %100 yükleniyor ama shard,machine ve SMC açamıyorum :P

SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip](
[nID] [smallint] NOT NULL,
[ip] [int] NOT NULL,
[capacity] [smallint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]

GO

Spoiler:
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem](
[nID] [smallint] NOT NULL,
[ip] [int] NOT NULL,
[capacity] [smallint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]

GO

New Query acıp bunları yapıştırıyoruz Execute tıkladıktan sonra bunu ne yapacaz adam videoda kaydetmeden cıkıyor. Ne yapmam lazım Burda ?

arkadaslar yardım ben yaptım global manageri acıyom bu hat geliyo: ıt has ben failed to request certification galiba ııs kurulumunda hata oldu kuramadım yardım edin beyler nolur yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
kendini aciz duruma düşürmeyi bırak bilen çıkarsa yardım eder

Beklemedeyiz yapanlar kaçtı inş iyi biri adam gibi video yaparda yararlanırız. :)

16688.png

BURADAN SONRASINI YAPABİLENDEN YARDIM PLS

SkyBlue ile birlikte yaptık...

olsun buda bir ilerleme ben dun geceden berı evde yoktum baslayacakdım ama arkadasım acil çağırdı gittim eve demin geldim şimdide işe gidicem :D

müsait olsam başlayacam bir yerlerden ama olamıyom ki :D pc ye demın format attım biri öyle bir link atmıskı ındırdım virüs geldi filesleri basdan ındırıcem :D

baya işim var yani 0 dan başlayacam :D

beyler bana adamı Videodaki yaptığı Php codları lazım örn:acount_vt_database demiş adam aşağı codlarını koymuş epvp de paylaşmış ama bulamadım :/ biri bana onun linkini atabilir mi

beyler bana adamı Videodaki yaptığı Php codları lazım örn:acount_vt_database demiş adam aşağı codlarını koymuş epvp de paylaşmış ama bulamadım :/ biri bana onun linkini atabilir mi

SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE
[dbo].[_ExistsServiceOffRentItem](
[
nID] [smallint] NOT NULL,
[
ip] [int] NOT NULL,
[
capacity] [smallint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]

GO

----------

bu arada hang,i clientle deniyecez :D

grinroad la deneyebilirsin buyur link

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Skyblue daha bitirememiş anlaşılan eğer bitirirse yapacagını dusunuyorum

arkadaslar banada yardımcı olurmusunuz videoda ııs kurulumu var ben o kısmı nası yapcam

----------

arkadaslar banada yardımcı olurmusunuz videoda ııs kurulumu var ben o kısmı nası yapcam yardım edermisiniz

Geri