• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

18446.png

Video :D mort 2.5 GB lik avi 25 mb olr mu :D sacmalıga bak kardeşm indren yanlş indrmiş ve upload etmiş Epic Fail :D

server.cfg dosyası lazım bende birtane server dosyası var onu açıyorum epvpdeki videodaki gibi ama tam aynı eğil 127.0.0.1 yazan yerler 123 ile başlıyor lütfen biri server.cfg yi upluad edebilir mi ? :)

Video yu ındırdım birşey yok izleyemedim evden çıkcm işe gidiyom

Video yu izledim guzel ısteyenler ındırıp ızlesınler :D bende dosyalar bile yok :D :D amaç zaman geçsin

arkadaslar bu videoda dbde 3 tane olmucakkı shard accound bide log bunda oyle degil

----------

video tam degil hicde ayrıntılı degil bosuna indirmeyin

ya benım customcertification.bat hata raporu veriyo onu nası yapcam

bu videoda sorunsuz olarak kurmamış ki -.-" bizim yedigimiz hataların aynısını yiyor -.-"

----------

Video :D mort 2.5 GB lik avi 25 mb olr mu :D sacmalıga bak kardeşm indren yanlş indrmiş ve upload etmiş Epic Fail :D
total video converter ile çevir mp4 de gör ozman 2.5 gbtı :D ustelik video sorunsuz :D

ya benım customcertification.bat hata raporu veriyo onu nası yapcam yardımmmm

dehhada kuran cıkmaz :D desem yalan olur yarın akşama serverlar başlıcak diye dusunuyorum

Geri