• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

server.cfg dosyası lazım bende birtane server dosyası var onu açıyorum epvpdeki videodaki gibi ama tam aynı eğil 127.0.0.1 yazan yerler 123 ile başlıyor lütfen biri server.cfg yi upluad edebilir mi ? :)

arkadaslar banada yardım edin ya sırasıyla decompile.bat compile.bat oluor 3. customcertifıcation.bat tıklıyorum hata raporuı

Galiba Herkezde ShardManegar kapanıyor. Çözüm Yazmış fakat Hiç bir işe yaramıyor. Shardmanageri yapıpda sölemeyenler utansın...:S

konuyla alakalımı bilmiyorum ama gm olabilmek için sabit ip gerekiyor :) yani ip korumalı evdeki pc ip yazdıgın zaman gm chara cafeden giremiyrsun baska pc den giriş yapamıyorsun.o yüzden ip nizi sabit yaptırın sıkıntı yaşamayın.

konuyla alakalımı bilmiyorum ama gm olabilmek için sabit ip gerekiyor :) yani ip korumalı evdeki pc ip yazdıgın zaman gm chara cafeden giremiyrsun baska pc den giriş yapamıyorsun.o yüzden ip nizi sabit yaptırın sıkıntı yaşamayın.
Hele Bi açalımda Sörverleri GMlik sorun deil :D

vsro dosyaları paylaşılsın paylaşılsın diyenler vardı ne oldu iin içinden çıkamadınızmı??

ya arkadaslar customcertification hata raporu veriyo yardım lutfennnnnnnnnnnnnnn

bana yardım edebilecek birir varmı customcertification hata raporu veriyo

Geri