• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

yardım edermisin team vieverden ver msn
Ve beyin koşarak uzaklaşır...

arkadaşlar crest böylemi olacak
22436.jpg

Bildiğim kadarıyla hayır,klasör oluşmayacak.Direk dosyalar

prof2l.jpg

çıkmışmıyım sence :D boş boş konuşmayın beyler herkes açtı serverini buglarını fixlemeye çalışıyo bende açtım arkadaşıma ve yarın neti kapattırıyorum kim ne derse desin 18 yaşımdayım ve dershanem var oldumu çocuk diyenleride gördüm ben oyuna girip dc yerken onlar dblerini restore edemedi

bide 50K mob u geçince ss at o zaman görelim

[ımg]http://img846.imageshack.us/img846/908/prof2l.jpg[/ımg]
[sıze=5]
çıkmışmıyım sence :d boş boş konuşmayın beyler herkes açtı serverini buglarını fixlemeye çalışıyo bende açtım arkadaşıma ve yarın neti kapattırıyorum kim ne derse desin 18 yaşımdayım ve dershanem var oldumu çocuk diyenleride gördüm ben oyuna girip dc yerken onlar dblerini restore edemedi[/sıze]
[sıze=6]dikkat lice bakarsanız team ile başka pc ye baglanmış ve fotosunu cekmiş başka pc de o başkası kurmus[/sıze]

BEN GAKİBA BİRAZDA OLSA İLERLEDİM certifiation server hata raporu vermiyor ama ondan sonra global manageri acınca su hata geliyo

----------

yardım edin arkadaslar

BEN GAKİBA BİRAZDA OLSA İLERLEDİM certifiation server hata raporu vermiyor ama ondan sonra global manageri acınca su hata geliyo
--------

yardım edin arkadaslar
Arkadaşım kıtmısın nesin,bu işlerden anlayanların %99'u açamadı.Senmi açacaksın?

Kimse bana küçük görme falan demesin

54mert sen cevabı soyle dır dır yapma bu hata neden kaynaklanıyo

prof2l.jpg

çıkmışmıyım sence :D boş boş konuşmayın beyler herkes açtı serverini buglarını fixlemeye çalışıyo bende açtım arkadaşıma ve yarın neti kapattırıyorum kim ne derse desin 18 yaşımdayım ve dershanem var oldumu çocuk diyenleride gördüm ben oyuna girip dc yerken onlar dblerini restore edemedi
sen önce bi oyuna gir sonra gel yorum yap.

Arkadsalar ben cert oldu ama globalmanager hata veriyo

----------

yardımmmmmm

Beyler bende hepsi açılıyor ama MachineManager tıkladıgımda anında acılıp kapanıyor çözümü varmı ?

yardımmmmmm edin benım hataya cert oldu ama globalmanager hata veriyo

Game serveri açtımmı Db connet hatası alıyorum Db ye baglanmıyor yardım edebilcek warmı

Beyler sorunum bu online olmayan 3 bağlantı noktası agent-shard-gameserver açmama rağmen online yapamıyorum burası kaldı bi yardım edin.Ve machine menager açılır açılmaz kapanıyor onu nasıl halledebilirim?

Geri