• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

yahu allah aşkına beyler şu kurulum işlemi ne coder bilgisi nede başka birşey istiyor tartışma ortamı yaratmak için elinizden geleni yapıyorsunuz resmen az mantıklı olun hor görülceğine aşşalıcağınıza ordaki sizin atladığınız ama o arkadaşın atlamadığı hatayı öğrenmeye bakın boş yere tartışma yapıp konuyu kirletiyorsunuz şu konu tamamiyle çöp olmuş saçma sapan tartışmalara yataklıktan başka birşey yapmıyor. Adam bağlamış senden bir kaç adım önde ondan birşeyler öğreniceğine aşşalamaya giriyorsun ne gerek var ya az kafanızı çalıştırın yok dersane öğrencisi yok lise öğrencisi benim kardeşim orta okul 8 e geçti ve 2 senedir coder kurslarında vaktini geçiriyor ve bilgisi eminimki sınırlı insandadır bazi firmalarda part time iş bile yapıyor bu işin yaşla onla bunga ilgisi yok dikkat la ilgisi var adam senin gördüğün hatayı görmez görmediğini görür az kafanız çalışşa zaten yararlanmaya bakarsınız şurda bilgi ortamı olacağına birbirini aşşalama politikası yürütüyorsunuz. bilende açar sw sini bilmeyende ama bilmeyen biryerde kalır bilen ise ilerler bu kadar basit aşşalayıp eline ne geçiyor yani bilgi paylaşımı yapın boş laf değil. Anlamadığım nokta tonlarca mod var kovalama sıfır adamlar birbirine girmiş modlar koyvermiş açıkcası Maxigame -Silkroadmax- ailesine üyelerine ve modlarına yakışmayan hareketler :)

Shardmanager GameServer acınça kapanıyosa hiç uğraşmayın çünkü ram yetmediğinden kapanıyor.. Kapanmaması için ram yükseltmek gerek.. Bende 2gb var olmadı..

ajan faceye ekle ordan konuşalım Sem demir İzmit kocaeli facede ilk çıkan olucak ekle.. bekliyorum

beyler vpssi olan biri lazım dosyaları kurucam ona benim 2 gb ramim var sadece açabiliyorum dosyaları sonrası olmuyo

Geri