• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

2nir9co.jpg

Machine manageri nasıl calıştırabilirim

kullandığım ip 192.168.1.3 , 32000 machina manager için.

Yardım edecek olan varmı?

Şuanda sadece aşırı yuklenmeden oyuna giremiyorum :S SR_GamaServer aşırı yuklemeden acamıyor sadece

Arkadaşlar , Machine managere ihtiyacamız yok o sadece patcleri download servera aktarıyor ve biraz düzeni sağlıyor , smc üzerinden patcleri elle servera yükleyebiliyorsunuz o yüzden boşuna çalıştırmaya çalışmayın onu , bende herşeyi çalıştırdım şuan hamachi ipden oyuna giremiyorum tek sorun o

Arkadaşlar Serverı Açtık Sadece Vps lazım Normal Bilgisayar kaldırmadıgı için SR_Game Hata veriyor Vps bulursak acılıcak İnşallah...

nasıl girdin oyunun içine acaba ? ben herşeyi çalıştırdım hamachi ip ile patcliyorum olmuyor yardım edersen sevinirim

normal bilgisayrada oyuna gremessin biz actık sadece vps lazım SR_Game çökmemesi için ram yetmiyor bilgisyarın % 87 kullanıyor buda kapanmasına ndn oluyor

Arkadaşlar Serverı Açtık Sadece Vps lazım Normal Bilgisayar kaldırmadıgı için SR_Game Hata veriyor Vps bulursak acılıcak İnşallah...

Ayrıntılı Bi anlatım Hazırlamayı düşünüyormusun ? Ayrıca İnternet cafede 1 pc de kurup dier pcden girsem olurmu ?

Geri