• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

bunu yaptım diye hava yapma o zaman kiralık sunucuda alsan ram min 16gb olması gerekiyor bu sitedende böyle bi sunucu kiralıyıcak birini çıkıcağını hiç sanmıyorum.

bnm kimseye hava attıgım filan yok sadece yaptıklarımızı söledim snde öle böle konusuyorsun

bunu yaptım diye hava yapma o zaman kiralık sunucuda alsan ram min 16gb olması gerekiyor bu sitedende böyle bi sunucu kiralıyıcak birini çıkıcağını hiç sanmıyorum.
al işte Liseli dedected sanane olum sen ne karısıyosun havamı attı adam paylasıyo yaptıgını sana giren çıkan nedir ?

nie herkesin parasınımı biliosunki çıkmasın burdan öyle biri :)

sen insanları dış görünüşüne göre yargılama burda ne zenginler ne fakirler var biz insanları parasına göremi yargılıoruz adam ortak bulur yine alır sanane

al işte Liseli dedected sanane olum sen ne karısıyosun havamı attı adam paylasıyo yaptıgını sana giren çıkan nedir ?
bi sorun çıkmazsa seneye liseye başlıyıcam bana kimseyi anlatma güzel kardeşim ben kimin ne yapmaya çalıştığını çok iyi biliyorum.

bi sorun çıkmazsa seneye liseye başlıyıcam bana kimseyi anlatma güzel kardeşim ben kimin ne yapmaya çalıştığını çok iyi biliyorum.

adam 8. sınıfa gidio burda üni gidicek adamlara işte çalısan adamlara + 18 e laf yetiştirio
bide bana kimse yi anlatma dio sanki çok bilionya :D

nie herkesin parasınımı biliosunki çıkmasın burdan öyle biri :)

sen insanları dış görünüşüne göre yargılama burda ne zenginler ne fakirler var biz insanları parasına göremi yargılıoruz adam ortak bulur yine alır sanane
sana benim hakkımda yorum yapma hakkını kim tanıdı??

sana benim hakkımda yorum yapma hakkını kim tanıdı??

burası özgür bir toplum istiyen istediyi hakkında yorum yapar

bence sen git sse fln bi oyun aç kendi yaşıtına hava at çok bilmişlik tasla olurmu canım arkadaşım burda büyükler konusuo kücüklere ne düşer sen düşün onu :D

tabi yorumlarında düzgün olucak şirazenini ucunu kaçırdınmı böle yersin lafları

----------

fatal_error ( fikret ) gelsede client düzeltsek pfff
yatttımı bi ölene kadr kalmaz inş bugün bitiririz :)

adam 8. sınıfa gidio burda üni gidicek adamlara işte çalısan adamlara + 18 e laf yetiştirio
bide bana kimse yi anlatma dio sanki çok bilionya :D
gel bilgilerimizi ve tecrübelerimizi ölçelim kiminki daha üstünse orasınıda sen düşün tamammı??

----------

burası özgür bir toplum istiyen istediyi hakkında yorum yapar

bence sen git sse fln bi oyun aç kendi yaşıtına hava at çok bilmişlik tasla olurmu canım arkadaşım burda büyükler konusuo kücüklere ne düşer sen düşün onu :D
eminmisin yorumunu değiştiricemn birazdan adım gibi eminim.

arkadaslar nolur biriniz videolu anlatım yapın

----------

herkes onu bekliyorrrr

darqangel bende bişey sorcam
1-) ben ını leri yaptım ama genede customcertification hata veriyo
2_) birde 3 tane databse olsuturdukya shard,log db,account db bunlarda sql expresste ne degişiklikler yapcam

Geri