• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

darqangel olmusta şimdi ne yapcam sql expresste ne gibi degişiklikler yapmam gerek onlarıda soylermisin

Anlamıyorum buranın yöneticilerini.Yasak diyorlar yardım konularını siliyorlar.Google üzerinden araştırma yapıyorum MaxiGamede yardım konusu var.Yanlş hatırlamıyosam haydi moderatörlerimiz güzel bi rehber hazırlaynda yapalım yazıyor açıklamasında.Kısacası yönetim panelinde kendileri uğraşıyor yardımlaşıyor bize yasak.Ayıp ediyosunuz bilesiniz.

drqangel abi olmus dedin şimdi ne yapcam hangi şeye tıklıcam

----------

yardım

beyler şöyle bir konu var şimdi vsro files oldu herşey kuruldu kurulumu anlatıldı burası vsro files ile bir sürü server dolucak tabi bunların içlerinde adam gibi olanlarda olucak ama coluk cocuğun eline geçicek saçma saçma serverler cıkıcak ortaya peki o zmn bu dosyaların deyeri kalmıcak o zaman ne olucak hiç bunu düşündünüzmü maxigame bi yandan haklı bi yandan haksız çok çelişkili bir durum.
tabi herkes istiyo benimde orjinel filesle bir serverim olsun diye ama bundan sonra olucakları düşünen yok.
örneyin 4 gb lik 16 gb lik vds aldılar diyelim nasılsa silk fln çekerler bende öderim düşüncesiyle şimdi herkes vsro files ile server acınca oyuncu az olucak cünkü her yer aynı dosya biri dicek bende silk 5 tl diyeri 1 tl öle rakabet olucak ama silklerde iice fiyat düşücek bu sefer user azalıcak silk fiyatı düşücek silk çekenlerde az olucak vds parasını karşılıyamıcak ee o zmn ne olucak oyun kapanıcak işte bu yandan haklı maxigame nese ben kafanızı ütüledim ama bence bu konuyu bir düşünün dosyalar olduktan sonra ilerde ne olur diye bi yanda heyecana kapılıp hemen sunucu almayın derim ben karşılıya bilicek useriniz paranız olamsı lazım siz bir düşünün!

server cfg de ne deişiklikler yapcam abii bide portları nerden degiştiricem nolur yardım et

server cfg de ne deişiklikler yapcam abii bide portları nerden degiştiricem nolur yardım et

192.168.1.112 ip leri gene kendi ip yap portları böle yap
HTML:
        GlobalManager => 32001
        GatewayServer => 32000
        MachineManager => 32000
        FarmManager => 32000
        DownloadServer => 32000
        SR_ShardManager => 32004
        AgentServer => 32004
        SR_GameServer => 32004

darkangel kardeşim adın ne adınla konuşalım benim downloadserver.açılmıyo kendi dowloadserver ini upload edermisin yada nasıl olucak ve machinemanager varya o açılıyo kapanıyo nasıl yapıcaz

darkangel kardeşim adın ne adınla konuşalım benim downloadserver.açılmıyo kendi dowloadserver ini upload edermisin yada nasıl olucak ve machinemanager varya o açılıyo kapanıyo nasıl yapıcaz

downloadserver bnmki snn ki aynısı sadece portları ayarla acılır machinemanager bndede acılmıyor

machinemanageri nasıl açamadın açamadıysan oyun açılmazki portlar aynı olduğu gibi yaptım hatanın resmini veriyim bi dakka

rami az olanlar sql serverin ram kullanma limiti ni düşürsünler yoksa sql 100 gb raminiz olsun hepsini kullanır :D

darqangel kardees bu sıralam nası olcak ilk once globalmanager sonra hngisi peki

gene bu hata

----------

yardım darqangel bunu acıyom downloadmanager acılmıyo tıklıyom hiçbirsey gelmiyo

Geri