• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

gel bilgilerimizi ve tecrübelerimizi ölçelim kiminki daha üstünse orasınıda sen düşün tamammı??

----------

eminmisin yorumunu değiştiricemn birazdan adım gibi eminim.

nese konuyu kapatalım mod uyardı bosuna ceza almıyalım deymez ztn bu konu için ceza almaya ama sen uzatırsen ceza alıcan

arkadaslar biraz daha öğreniyim videolu anlatım hazırlıycamm ayrıntılı olucak gerekli programlar shard manager düzeltme felan IIS kurulum gibi vs vs

darqangel bende bişey sorcam
1-) ben ını leri yaptım ama genede customcertification hata veriyo
2_) birde 3 tane databse olsuturdukya shard,log db,account db bunlarda sql expresste ne degişiklikler yapcam

beım sorularo yardım edecek yokmu

2_) birde 3 tane databse olsuturdukya shard,log db,account db bunlarda sql expresste ne degişiklikler yapcam

beım sorularo yardım edecek yokmu
1 defa soramıyomusun :D

beyler suanda maxigame vsro files kurulumunu yasakladımı yasaklamadımı bana kesin bir cevap verirmisiniz ?

1. srNodeType aç

192.168.1.112 yazan ip leri kendi ip ile değiştir..

sonra

srGlobalService gir

SRO_VT_ACCOUNT database

query=DRIVER={SQL Server};SERVER=KENDİ SQL ADIN;DSN=SRO_VT_ACCOUNT;UID=sa;PWD=1234;DATABASE=SRO_VT_ACCOUNT

KENDİ SQL ADIN yazan yere SQL adını yaz

sonra

query=DRIVER={SQL Server};SERVER=KENDİ SQL ADIN;DSN=SRO_VT_SHARD;UID=sa;PWD=1234;DATABASE=SRO_VT_SHARD
query_log=DRIVER={SQL Server};SERVER=KENDİ SQL ADIN;DSN=Log_DB;UID=sa;PWD=1234;DATABASE=Log_DB

KENDİ SQL ADIN yazan yere SQL adını yaz

sonra

2 - compile.exe calıstır ardından 3 - CustomCertificationServer calsıtır

o zmn full yapılmış dosyaları paylaşmak yasak deyil ? yani biri anlatım yerine full yapılmıs dosya paylaşsa içinede tarif yazsa yasak olmaz sonuçta deyillmi mantık olarak ?

saol darqangel çok teşekkür edicem deniyip bakayım olcakmı

----------

bu kendi ıp ag baglantılarımdakı varsayılan ag gecidimi yoksa ıp mi

yanlız bende sql de sa yokki sa diye bisey yok sql expresste o baglantı nası olcak

----------

abi gen olmadı

yada multi upload yükllüceksin sıra dan vericen ilk hotfile onu sildilermi başka onuda sildilermi başka 5 6 tane ztn link var orda :D tek seferde birirsin işi

Geri