• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

_ExistsServiceOffRentItem ACCOUNT DATABASESİNE EXCUTE YAPMIYOMUYUZ YAPIYORUM AMA HATALAR AYNI

galiba bilgisyar kaldırmıyor filesler hepsi açık şuanda hamachi kuruyrum ve başka bir gilgisayarda deneyecem bakalım ne olacak
adszcda.png

hacı benım pc uygun söyleyeyım istersen kurabılırsın D:

özellikleri saymama gerek yok :D

8 gb ram 2 gb ekran kartı amd x4

pek anlamam böyle işlerden fakat bir şey sormak istiyorum böyle pcye kuruyorsunuz bunuda kapasiti nasıl yapcanız ve o bağlantıyı kaldırabilecekmisiniz?

windows 7 çok kötü kasıyor kardeşim birde xp yükleyip deniyelim :)

galiba bilgisyar kaldırmıyor filesler hepsi açık şuanda hamachi kuruyrum ve başka bir gilgisayarda deneyecem bakalım ne olacak
adszcda.png
Kardeşim SharManager kapanma sorununu nasıl hallettin sölermisin bende 4 gb ram war açarda işte shardmanager kapanıyor serveri açamıyorum :( tek sorunum

bnde xp var zatende 3070 ram kullanıyo bnm hepsi :D formalayıp hiçbi program yüklemeden denicem

ben xp kurdummu 200 mb ram kullanıyor :D

----------

Kardeşim SharManager kapanma sorununu nasıl hallettin sölermisin bende 4 gb ram war açarda işte shardmanager kapanıyor serveri açamıyorum :( tek sorunum

iss 7.5 kur cgı fln bi dosya var içinde asp dosyaları onu wwwroot un içine at ben ayarları nsaıl yaptığımı unuttum ilk defa kullandığım için ayarları bilmiyorum

arkadaslar herseyi yaptım ama dns eklerken logine sa pw ye 1234 diyom hata veriyo

Geri