• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

hersey tamamda smc nası accaz ıd pw dogru yazınca eorr veriyo

hersey tamamda smc nası accaz ıd pw dogru yazınca eorr veriyo
sqlye gir srogm1 uID sini bul sonra yanında md5 şifresi yazar onu değiştir resim atıcam şimdi .

----------

SRO_VT_ACCOUNT>>dbo.SMCLog.sql gir oraya sro gm1leri şifrelerini değiş kafana göre upload at smcni :)

Beyler Ben Yeni Başladım Cert Tamam Açılıyor Started Sorunsuz Ama GlobalManager'i Açınca Kapanııyor Nedeni Nedir.?

bende sorumu soruyum post kasma dıyosunuz arkadasa serverı bastan sona kurma vıdeosu nerde:pispis

peki dns nası yapcaz dns de ekle diyom ıd sa pw 1234 olmuyo hata veriyo

Beyler Ben Yeni Başladım Cert Tamam Açılıyor Started Sorunsuz Ama GlobalManager'i Açınca Kapanııyor Nedeni Nedir.?
portlar hatalıdır.
GlobalManager => 32001
GatewayServer => 32000
MachineManager => 32000
FarmManager => 32000
DownloadServer => 32000
SR_ShardManager => 32004
AgentServer => 32004
SR_GameServer => 32004

----------

peki dns nası yapcaz dns de ekle diyom ıd sa pw 1234 olmuyo hata veriyo
sqlyi "SQL SERVER AND WİNDOWS AUTHENTİCATİON MODE" olarak aç düzelir.

Serveri açan neden uğrasın ki tekrar bu başlığa.

Kendi keyfine bakar.

Ayrıca anlatım istiyorsunuzda yapan biri anlatım yapmaz , sen kurarsan ben kurarsam kim oynayacak bu serverlerde?

o kadar emeği boş yere mi verdik kendi kendimize oynucaksak ? ozaman srevu kuralım. bu kadar uğraşmayız hiç yoktan.

o yüzden oyunu kurup serveri yapanlardan anlatım beklemeyin bence.

ARKADAŞLAR SHARDIDA ÇÖZDÜM SADECE GAMESERVER bütün datayı yüklüyor bitince runtime eror veriyo proğram vardı glaiba çözümü için yazarmısınız

Kendi keyfine bakar.

Ayrıca anlatım istiyorsunuzda yapan biri anlatım yapmaz , sen kurarsan ben kurarsam kim oynayacak bu serverlerde?

o kadar emeği boş yere mi verdik kendi kendimize oynucaksak ? ozaman srevu kuralım. bu kadar uğraşmayız hiç yoktan.

neden uğrasmasınki o kadar faydasını gördk bu formun bi o kadarda faydalı olmak istiyoruz belki :) ?

Kendi keyfine bakar.

kardesım onlar vıdeo cekecez herkes yararlanacak dıye bır seyler dedıler dur bakalım sozlerınde durucaklarmı

Arkadaşlar gameserver runtime error için yardımlarınızı bekliyorum shardı yaptım biraz karıştırdım ama bugün format atacam bilgisayara yarında video çekemesemde yardımcı olacam shard çökmesine

video çekecekmısın baştan sona?veya benı sen bı faceden eklermısın ıkısınede cevap verde
video hazırlıycam çok detaylı halde ııs dahil dediğim gibi kurulumu kafama göre yapıyodum yavaş bi şekilde hazırlıycam videoyu anlıycagınız şekilde.

Geri