• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

server.cfg updat edebilcek varmı bendekine bir sey oldu rardan cıkaramadım tekrar biri updat edebilir mi ?

Arkadaşlar Serverı Açtık Sadece Vps lazım Normal Bilgisayar kaldırmadıgı için SR_Game Hata veriyor Vps bulursak acılıcak İnşallah...
bende vds var kardeşim 4 gb ramlı ayda 150 tl oduyorum vds odemsı sade bana ayıt olur sız serverı kurarsınız ortak oluruz ?

ben xp kurdummu 200 mb ram kullanıyor :D

----------

iss 7.5 kur cgı fln bi dosya var içinde asp dosyaları onu wwwroot un içine at ben ayarları nsaıl yaptığımı unuttum ilk defa kullandığım için ayarları bilmiyorum
IIS yi kurdum içine asp dosyalarını attım http://localhost:8080 yapınca o asp dosyalarının açılması gerekiyormu bende ISSnin hata sayfası çıkıyor.

Sr_Shardmanager acıorm tam yükleniyo tamamen bitiyo sr_gameservere gecicem Sr_shardmanager kapanıyo
Billing Killing fln yazıyo çözümü nasıl portlarda tam :/

Öncelik ile Ben Posedion54 Yeni Bilgisayar 8 Gb Rem . 4 Cekirdek 1 gb ekran kartı ve windows7 idi xp yaptım.

bu sistem ile acmayı az cok bılıyorum kurcalayacagım lakın iş ve okul nedenı ıle pcde cok zamanım olmuyor yardımcı olabılırım darkangel eski dostum grubunuza girebilirim.

10193.png

YÜRÜ BE İBRAM :d

W.s.a Beyler Şimdi İndirdim Dosyaları İlk Olarak Ne Yapıyoruz Sırayla Anlatabilirmisiniz Acaba Suan Mssql2005 yüklü pc'de ilk olarak ne yapılacak sadece indirdim rar'da çıkardım hiçbir işlem yapmadım sırayla anlatabilecek varmı simdiden çok teşekkürler... :)

W.s.a Beyler Şimdi İndirdim Dosyaları İlk Olarak Ne Yapıyoruz Sırayla Anlatabilirmisiniz Acaba Suan Mssql2005 yüklü pc'de ilk olarak ne yapılacak sadece indirdim rar'da çıkardım hiçbir işlem yapmadım sırayla anlatabilecek varmı simdiden çok teşekkürler... :)
yoktur kardesım bıraz daha oncekı sayfalara bakarsan oralarda video var ama ugrasma bence yeterlı bılgın yoksa videolu anlatım gelıcek galıba darkanqel1 yaptım dıyor

----------

10193.png

YÜRÜ BE İBRAM :d

Ne dir son durumun kardes

of yaw biri açsada bir server oynasak kardeşim bi türlü pvp ye doyamadım şu oyunda biri açsın rateleri çok yüksek tutsun sadece pvp yapalım süper olur pvp pvp pvp pvp pvp PvP PVP PVP PVP ÇLDIRCAM PVP YAPMAK İSTİYOM EZK WİZZ KESMEK İSTİYON :/

By_master yaptı galiba ata binmiş petlerle resim bile çekmiş biraz açıklarmısın By_Master ?

beyler by_master veya darqangel yayınlıcakmısınnız videolu kurulumu arkadaslar

beyler by_arkadaslar yapan biri videolu kurulum yapsın ya herkes bunu bekşliyor

arkadaşlar ben kurdum hepsi açıldı smc_independent tıklıyorum ıdla şiffreyi sro_gm1 hn2006 yazıyorum can't diye bir hata veriyor nasıl yapabilirim yardım

72 . sayfaya gelmiş bulunuyoruz bi bymaster kurdu dedıler ondanda tık yok daha bekliyoruz resım felan var dedıler dah abir şey goremedık hadı bakalım

aynen kardesim bekliyoruz kurulum video ne zaman gelcek

Geri