• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

özel cfg atsam ne olcak :) siz kendinize göre ayarlıycaksınız :) ıp benim iç ıpm :)

smc ıd pw leri neydi kaybettim gene birisi çıkartıp versin 2 dk :D

özel cfg atsam ne olcak :) siz kendinize göre ayarlıycaksınız :) ıp benim iç ıpm :)

öyle değil kendin yazıyorsun baştan..

buda machinemanager smcde hali..

w0s1t2.png

Server.cfgni Paylaşırsan bizde deneriz bulan söler daha fazla şans ... [ister özelden ister burdan] yada msn ffalan

herşey tam bi vps imde herşey çalışıyor diğer vds imde dosyalar açıyorum hemen kapanıyor neden acaba eksik bi şeymi varki

QUARD ne zaman paylasıcaksın ugrastırma bızı ya :pispis çekte paylas bizde yapalım

Geri