• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

cert ı acıyorum global managerı acıyorum download serverde acılıyor ama hıcbırsey yok ne hata ne bı baglantı.. aşagıdakı gıbı..

2vipavp.png

Arkadaşlar hepsini açtım sadece machine manager açılmıyor bu yüzden shard manger onlıne olmuyor nasıl halledebilirim bu sorunu

çok az kaldı bi yardım edin

ramı 3 gb"nin altında olanlar bence hiç ugrasmasın zaten dosyaları açınca 3gb kullanıyo :D

Son düzenleme:
Arkadaşlar hiçbirşey açılmıyor diye bir kaide yok bilgisayarınızda hamachi yüklü ise hamachi ipsi üzerinden server kurun 127.0.0.1 denemeyin olmaz hamachi gibi programlar varsa silin ip numaranızı 192.168.1.2 olarak değiştirin databasede hatalar yapmayın en önemli kısım orası bende şuan machinemanagera kadar geldim birtek machinemanager açılmıyor bunu başarabilen varsa özelden yazabilirmi ?

Dosyaları 20 dk ya ındırdım :D PC musaıt Mustafaların ekibe katıldım bende sw açılır yakına :D nede olsa uçal aldık ekibe :D

ya hepsini açtım şu an sadece machine_manager açılmıyo0r bu yüzden shard açılmıyor bir yardım edin bilen varsa söylesin...

----------

biri kendi server.cfg sini uplar mı? benimkinde bir problem var galiba?

herşey tamam iyi hoş ta 1 gün önce SQL ye baglanan şey bugun baglantı kuramıyor buda certi çalışmayı durdurtuyor yok böyle bir olay ya :S

Beyler Bu Server.cfg ye girdiğimiz ip pcnin ip adresi dimi yani localhost olarak bağlanıcamda ?

dosyalar açılıp hemen kapanıyor eksik programmı var acaba<br>

Geri