• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

sw kurmak için win 2000 lazım diyen arkadaslara sesleniyorum aldıracaksın o cocuguu :D win 2000 kurdunuz diyelim iis nasıl kurcaksınız :D IIS 2000 uyumlu değil :)

yok 32 dede çalışıyor dıye bılıyorum

epvp de paylaşılan videonun aynılarını yapıyorum aynılarını ama globalmanager hatamı veriyor anlamıyorumki açılıyor skill data bilmem ne birsürü şeyler yazıyor bide bilgisayar resimleri var ondan sonra downloadmanager acıyorum oda acılıyor ama oda boş yani bilgisayar resimleri falan yok :S

Beyler Böyle Hatalar Veriyo..

12876.jpg

Beyler Böyle Hatalar Veriyo..

12876.jpg

DB leri kurdukdan sonra

SRO_VT_ACCOUNT bunu eklemesseniz gene hala alırınız

1. bunu ekleyin

HTML:
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem](
[nID] [smallint] NOT NULL,
[ip] [int] NOT NULL,
[capacity] [smallint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]

GO

sonra bunu ekleyin

HTML:
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip](
[nID] [smallint] NOT NULL,
[ip] [int] NOT NULL,
[capacity] [smallint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]

GO

dosyalar açılıp hemen kapanıyor eksik programmı var acaba

13083.png
DarkAngel Yardım Herşey Çalışıo Machine hariç ama Shard Yeşil olmuyor MachineManagerin cfgsini verirmisin ? Biliyorum hırs içindeyiz hepimiz şuan ama sevaba girersin daa :)

Geri