• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ARKADAŞLAR LÜTFEN BİR YARDIM EDİN...
bende machine manager a bağlanmıyo0r açılıp kapanıyor hepsini yaptım açılıyor bir bu lütfen bir yardım edin

Arkadaşlar server kurmayı 6 gb rami olmayanlar denemesin tavsiye benden bende i5 işlemci 6 gb ram var ramin %100 ünü kullanıyor. sonradan kota sıkıntısı çektim hayal kırıklığına uğradım gibi laflar çıkmasın orataya müslüm baba ne demiş son pişmanlık neye yarar.

arkadaşlar lütfen bi yardım edin bilen yardım etsin şu machine_managerı nasıl çalıştırcaz bi o çalışmıyor????LÜTFEN...

Beyler DownloadServer.exe'ye Çift Tıkılıyorum Açılmıyor GlobalManager'dan Normal Cert Normal Ama Sıra Ona Geldi Onu Halledemedim Birtürlü..

İşte Foto:

15760.jpg

sw kurmak için win 2000 lazım diyen arkadaslara sesleniyorum aldıracaksın o cocuguu :D win 2000 kurdunuz diyelim iis nasıl kurcaksınız :D IIS 2000 uyumlu değil :)

Sallama Windows Advanced Server 2000 Ztn iis yuklu geliyor Windows 2000e nede iis 6.0 ve eski surumlerini sorunsuz kura bilirsin 7.0 denemedim

MACHİNEMANAGER BENDEDE AÇIK DEİL :d BULABİLİRSEN BANADA SÖLE :d ARK. SERVERE GİRMEYE ÇALIŞTI C9 WAİT ME SERVER :d

----------

Beyler Suan Deneme aşamasındayım cuma günü bilgisayarı kaldırmak zorundayım (lgs falan ondan) eger cuma gününe kadar yaparsam video eklicem ben oynayamıom siz bare aynayın bea :)

arkadaşlar machine_manageri nasıl bağlanıldığı bilen varsa söylesin...

sabhtan beri deniyorum olmadı gözlerim ağrıdı bir yardım edin ne olur...

Geri