• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

silkroad sonu bumu güldürme beni :D
ne kadar iyi server yaparlarsa yapsınlar bu filesden silkroadın sonu olamaz :)
en azından arap ırkı çıktığı zaman görürüm o zaman bu privateleri :)

2eq9v1g.png

bu hataya çözüm varmı?

ne denediysem olmadı

Beyler Game Server Veya ShardManager'i Açmaya Kalktıgımda' it Has been failed to Request Cercifation hatası alıyorum Çözümü Nedir??????

----------

Bide Tüm Port Numaralarını Yazabilirmisiniz?

server kurulmuşdur start gelmıyor

FeelMySin darkanqel1 mustafa saolasınız kardeşim pc emrınızde :D

Beyler Game Server Veya ShardManager'i Açmaya Kalktıgımda' it Has been failed to Request Cercifation hatası alıyorum Çözümü Nedir??????

----------

Bide Tüm Port Numaralarını Yazabilirmisiniz?
GlobalManager => 32001
GatewayServer => 32000
MachineManager => 32000
FarmManager => 32000
DownloadServer => 32000
SR_ShardManager => 32004
AgentServer => 32004
SR_GameServer => 32004

quard,Adventurous beyler serveri kurdunuzya oraya kadar geldiniz video çekinde bizde yararlanalım kardesler

evet buraya kadar geldim sorun nerde anlayamadım birde birşey sorucam firezalla ile port u açtım videoda gösterildiği gibi ıss manager malesef bende yok yüklemeye çalışınca firezalla ile çakışıyor yardım edecek varsa furkan-96@hotmail.com aşağıdaki resimi bir inceleyiniz
di-FP4L.png

GlobalManager => 32001
GatewayServer => 32000
MachineManager => 32000
FarmManager => 32000
DownloadServer => 32000
SR_ShardManager => 32004
AgentServer => 32004
SR_GameServer => 32004

Portlar'da Tamam Global Manager'i Açıyorum Hiç Bir Sorun Çıkarmıyor Fakat DownloadServer Birtürlü Açılmıyor Sebebi Nedir Basıyorum Basıyorum Birtürlü Açamadım Sr_Gameserver Ve ShardManager'dede It has been failed to Request Cercifation Diye Bir Hata Veriyor Bunların Çözümü Nedir Acaba Kardeşim Bana Bi Yol Göster :(

bende şu an sadece galiba machinemanager açılıyo kapanıyo 2gb var bende :D o yüzden sorunlarla ilgili şeyler yapamıyorum kusura bakmayın 4 gb bilg geldiğinde yapabilirsem video çekicem inşallah yapabilirim :)

SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE
[dbo].[SK_gamebang_ip](
[
nID] [smallint] NOT NULL,
[
ip] [int] NOT NULL,
[
capacity] [smallint] NOT NULL