• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

yardım edicek yokmu bi müsluman kardes uyuz oldum game serverde takılıyorum..

ekledim dostum bu arada bana laf atanlar olmuş sırf onlar için istiyorum vpsyi açıcam ve zaten dershanem başlıyo bi daha 1 sene anca oyuna girerim arada kafeden yani herşey açıcağım kişiye kalıcak

mete kardeşim msn adresini ver tam istek gelmedi bende ekliyim.

Bu SR_ShardManegar neden kapanıyor ?

35179ew.png

Off off daha en sağlam ekibi olan MNKN bile kuramadı anlıyamıyorum dosyalarda eksikmi var

evet yönetim yardım konularını silerlerse tabiki açamazlar başka forumdan yardım alırlar :)

Aynen Katılıyorum Neden Böyle Yaptıklarını Anlamıyorum :S Epvp de dünya kadar kurulum konusu var bizde oraya bakarak bişeyler yapmaya çalışıyoruz :S

odbc de sorun yaşayanlar loginlerden sa dan database seçtiğinizde olmuyorsa sql serverda .......\SQLEXPRESS dye yazan en üstdeki yere sağ tıklayın properties / security den sql server and authentication mode u seçip tekrar odbc yapmayı deneyin :P

2nir9co.jpg

Machine manageri nasıl calıştırabilirim

kullandığım ip 192.168.1.3 , 32000 machina manager için.

Epvp e biraz göz attım da adamlar kurulumu çoktan geçmiş Xp rateleri ayarlamayı flan gösteriyorlar :S

Geri