• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Runtime veren varmı bnden baska ?

2hposqg.png

bana yardım edebilecek birir varmı customcertification hata raporu veriyor

Hiçbiriniz sağlam bi sw açamıcaksınız demedi demeyin:D
vsro dosyaları paylaşılsın paylaşılsın diyenler vardı ne oldu iin içinden çıkamadınızmı??

prof2l.jpg

çıkmışmıyım sence :D boş boş konuşmayın beyler herkes açtı serverini buglarını fixlemeye çalışıyo bende açtım arkadaşıma ve yarın neti kapattırıyorum kim ne derse desin 18 yaşımdayım ve dershanem var oldumu çocuk diyenleride gördüm ben oyuna girip dc yerken onlar dblerini restore edemedi

prof2l.jpg

çıkmışmıyım sence :D boş boş konuşmayın beyler herkes açtı serverini buglarını fixlemeye çalışıyo bende açtım arkadaşıma ve yarın neti kapattırıyorum kim ne derse desin 18 yaşımdayım ve dershanem var oldumu çocuk diyenleride gördüm ben oyuna girip dc yerken onlar dblerini restore edemedi

sende runtiime veriormu

lütfen yardım custom certification hata raporu veriyo bıde global

Shardmanager kapanma sorununu nasıl çözdünüz biriniz söyleyebilirmi bide machinemanager çalışması gerekiyormu ???
,

Kurmuş oldugum Sw yi dedicated e aktardıktan sonra sizlere güzel bir Sw açmaya karar verdim dosyalar :) şuanda onun için ugraşıyorum yardım etcek oldugum arkadaşlar var onlara yardım edicem lakin işim bi bitsin :)

bizede yardoım edecekmisin kardes

----------

globalservice,srshard,srnodetype bana bu ini dosyalarının yapılmıs olanını verebilcek olan varmı

bende 1.5 gb ram yiyor + cpu %100 e çıkıyor açmam imkansız. bu kadar olcağını tahmin etmiyordum :)

Geri