• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Evet arkadaşlar video geliyor rar 25 mb ama içindeki 2.5gb sadece gom playerle açılıyor power dvd açmadı :D

benmi yanlış anladım bilmiyorum ama bu programların içindeki şemalarda monitorler el kaldırıyo ben burdayım der gibi acaba tüm hepsi el kaldırmışmı olacak ?

arkadaslar benım customcertfitaciona tılayınca hata rapotru geliyor ne yapcam

buraya kadar yaptım , ama launcher açılmıyor ayarladım ipyi portu 32000 yaptım

Adsz-28.png

EVET BEYLER SRO_VT_SHARD İLE Log_DB nin php codeleri lazım çok acillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll by_master 1 tanesini verdi sadece :D evet bilen bu iki koduda yollayabilir mi ?

Hadi hayla sizi bekliyoruz:pispisYapın artık aaaaa:D

Şimdi bazı otlar yorum atar kolaysa sen yap dıye şaka yaptıgımı anlamaz

Yaptım launchere çift tıklıyorum birşey olmuyor , servera bağlanabilen varmı acaba burdan şuan ?
30002 yaptın start gelmedımı [BEN DE YENI BASLICAM KURMAYA GELEBILIRSEM ORAYA ARKADASLARDAN ALIRIM]

----------

ben indiriyorm videoyu taratıcam hemen

Geri