• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Otobüste tavladığım kızı anlatıyorum beyler.[Son part atıldı..]

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Yatmadan bir konu açayım dedim bayadır hikaye yazmıyorum.Yarım kalmıcak bu beyler emin olun.

Beyler bu gün dişçiye gidicektim neyse işte otobüse bindim çarşıda indim böyle diğer otobüsün gelmesini bekliyorum 2 vasıta yapıcaktım.Neyse beyler otobüs geldi binicem ulan yer yok bende ortadan bindim böyle kurbanlık koyun gibi sallanarak gidiyoruz..Hava biraz rüzgarlı biraz yağmurlu hani olurya böyle hava bi serin heh öyle işte.Kenardaki cam açık millet yanıyor.Tekrar otobüs durdu beyler kafamı bi çevirdim.Ya allahım yok böyle bir güzellik kimine göre güzel kimine göre çirkin beni ilgilendirmez ama o güzellik bitirdi beni.Tam binicek sığamadık oda gitti arka kapıdan bindi ve biletini uzattı basarmısınız diye ortaya kadar geldi bilet beyler bilet bendeydi bir çılgınlık yapmak istedim evet o an aklıma parlak bir fikir geldi.Hemen cebimden projede kullandığım boyalı kalemden çıkarıp bilet üzerine numaramı yazıp smiley koydum ve bileti öne gönderdim bileti bastılar tekrar arkaya gitti bilet bu sefer bana gelmeden başkası verdi evet bunun olabileceğini düşünüp numarayı önceden yazmıştım.Neyse kızın surat ifadesini okadar merak ediyordumki bileti alır almaz bilete bakmadan cüzdanına koydu ulan şok oldum insan bakar bilete be.Neyse dişçiye gittim tam koltuğa uzandım anesteziyi yaptı dişçi telefon dıt dıt öttü.Baktım yabancı bir numara mesaj atmış.

Beyler yatıyorum sonra devam :)

Hikayenin devamı için,
https://www.maxigamerz.com/f224/otobuste-tavladigim-kizi-anlatiyorum-beyler-223908/#post35550156 ; Part2: Uff aptal :D
https://www.maxigamerz.com/f224/otobuste-tavladigim-kizi-anlatiyorum-beyler-223908/#post35550237 ; Part 3: Yahu senin adın neydi?
https://www.maxigamerz.com/f224/oto...iyorum-beyler-223908/index2.html#post35550455 Part4; Geçici heves.

Son düzenleme:
geceleri captaincoconun konusuna girip onun yazdığı şeyleri okumassam ertesi günüm çok kötü geçiyor helal kanka

Ne yazmış onu söyle gitti hakkımı helal etmem valla konuşmam söyle lan

Allah cezanı vermesin coco, milleti merakta bırakıp kaçıyorsun :D

Beyler geldim yazıyorum bu günde baya bir gelişme oldu ama ben dünden devam edicem.

Neyse beyler baktım aslında 2 mesaj vardı biri turkcell :D Biride gerçekten yabancı numaraya baktım ve beklediğim hiç birşey yazmıyordu ben samimi bir mesaj bekliyordum böyle selam felan yazılan şey aynen şöyleydi.
Ya aptalmısın sen ? Hangi cesaret ile numaranı kartıma yazarsın ? Lütfen beni rahatsız etme.Ulan dedim nooluyoruz.Hemen tekrar mesaj attım Merhaba kızdın sanırım diye.Öyle garip bir mesaj geldiki.Dalga geçiyor gibi adeta.Yok erkeğim allah allah :D Neden numaranı yazdın? Bende madem dalga geçiyoruz diye düşünüp şey yazdım.Bilmem elime bir kart tutuşturdular bende numaramı yazayım belki ilginç olur diye düşünüp yazdım dedim.Neyse sonra az muhabbet ettik nerde oturuyorsun nerde okuyorsun felan.Sonra bir mesaj daha geldi.

+Ya sana birşey sorabilirmiyim ?
-Haydi sor sor.
+Off aptal :D Neyse soruyorum ciddimisin ?
-Hayır şakayım
+Ya aptalmısın gerçekten soruyorum be ciddimisin benimle tanışmak konusunda ?
-Hmm bilmem tanışayımmı.
+Bilmem bir dene istersen
-Tamam otobüse bindiğin yerden alayım seni
+Otobüslemi alıcaksın ay ne kadar romantiiik..
-Yok be arabayla alıcam
+Beni kaçırırsan ?
-Çok güzel olur :p
+Off aptal :D

Sonrasında ilginç olaylar meydana geldi gece 11 gibi bir part daha atarım.

---------------------------------------

Son düzenleme:
Gene erdenizin kafadan uydurma hikayelerinden biri, gerçeklik payı 0 :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

ağır csb neymiş boyalı kalemi varmış otobüste numarasını yazmış smiley koymuş he bizde yedik kanka güzelmiş xd

Csb...
eN4MBY.gif

Yine erdonun bağımlılık yapan bir hikayesi, oğlum madem yazıcaksın uzun uzun yaz. Kısa kısa yazıyon ayar ediyon beni, meraklanıyoruz bizide düşün azıcık :D

Geri