• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Otobüste tavladığım kızı anlatıyorum beyler.[Son part atıldı..]

21 hayatım

Beyler part saat 10 gibi gelir

Lan o değilde kızın sana çirkin demesine alındım. Tombul mu tombul suratın var. O surat yakışıklı ve tatlı olmaz mı ya.

1476192_10201748027317464_1132694603_n.jpg

Beyler son parta geçiyorum nihayet.

Eve geldim ertesi kalktığım gün mesajlar bitmiş o heyacan bitmiş mesaj attım naber felan diye iyi senden yazdı beyler öyle fazla bir heyacan yaşamadım açıkcası benimde heyacanım gitti.Yani pek konuşmadık öğlene doğru tekrar mesaj attım buluşalımmı felan yok ya boşver dedi niye sevmedinmi beni ya felan dedim yok alakası yokta müsait değilim dedi.İyi sen bilirsin küçük hanım dedim 1-2 saat daha geçti artık sıkıldım gerçekten yani boş bir hevesti.Mesaj attım ya ben seni siliyorum diye.Aynı şekilde yazdı aynen boş bir hevesti ama güzeldi felan o şekil ayrıldık dahada mesaj atmadım beyler.Ha olurda mesaj atarsam emin olun bu hikaye devam eder.

Eve geldim ertesi kalktığım gün mesajlar bitmiş o heyacan bitmiş mesaj attım naber felan diye iyi senden yazdı beyler öyle fazla bir heyacan yaşamadım açıkcası benimde heyacanım gitti.Yani pek konuşmadık öğlene doğru tekrar mesaj attım buluşalımmı felan yok ya boşver dedi niye sevmedinmi beni ya felan dedim yok alakası yokta müsait değilim dedi.İyi sen bilirsin küçük hanım dedim 1-2 saat daha geçti artık sıkıldım gerçekten yani boş bir hevesti.Mesaj attım ya ben seni siliyorum diye.Aynı şekilde yazdı aynen boş bir hevesti ama güzeldi felan o şekil ayrıldık dahada mesaj atmadım beyler.Ha olurda mesaj atarsam emin olun bu hikaye devam eder.
Koy ver g..ne rahman gitsin. Buda geliir buda geçer.

Bumudur yani?

Allah şifalar versin nediyim geçmiş olsun. Coco konu bitmiş ya, devam ettirseydin keşke

Geri