• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Otobüste tavladığım kızı anlatıyorum beyler.[Son part atıldı..]

Evet part 3 atalım bari saat 11 e geliyor...

Arkadaşlar dediğim gibi sonra işler çok ilginç bir hale büründü.Dedim yarını beklemeye gerek yok hadi buluşalım dedim.Yok olmaz güvenemiyorum felan dur dedim bekle.Foto çekip attım çirkinsin dedi.Ulan dedim sende güzelsin birbirimizi tamamlarız dedim.Ya valla bak çok iyi birine benziyorsun ama boşver dedi.Ya dedim 1 kahve içelim bak tanırsın felan.Yok dedi peki dedim sen bilirsin.Beyler 1-2 saat mesaj atmadım zaten saat 6 ya geliyordu.Dedim tamam bundan hayır gelmez.Dişçide işim bitti saat 8 e geliyor anca otobüs durağına felan gittim bi mesaj geldi.Çarşıya gidiyorum hadi bekletme diye.Oha dedim oha ? Tamam nerde buluşuyoruz felan.Bi kafe söyledi beyler otobüse bindim nası heyecanlıyım.Gittim kafeye 2 kişi var birde arkadaşı var 2 side kız.Neyse ilk kızın yanına gittim.Merhaba hayatım dedim gülümsedim.Arkadaşı döndü sen baya hızlısın dedi güldü yoo ne alakası var dimi hayatım dedim.Kız güldü tekrar ben filtre kahve söyledim onlar çay içti.Muhabbet ortasında durdum kıza dedimki Yahu senin adın ne.Aynı anda gülmeye başladılar Merve dedi arkadaşına adını sordum oda ebru imiş.Ebrulara karşı fobim var dedim güldüm neyse az muhabbet ettik.Beyler muhabbet okadar güzel gidiyoduki.Hiç kalkasım gelmiyordu.Neyse saat 10 kadar oturduk sonra adam geldi beyfendi kapatıyoruz felan tamam dedim hesabı alalım.Bi hesap geldi 60 tl ulan dedim neyse parayı koyarken kızlar şey dedi ya lütfen bak bölüşeceğiz dedi.Hı hı ondan dedim ve parayı verdim sonra kalktık kızları uğurladım eve geldim saat 11 i geçiyordu...

Beyler devamı yarın 2-3 part sonra eğer ilginç bir gelişme olmazsa max 5 parta biter.

Evet part 3 atalım bari saat 11 e geliyor...

Arkadaşlar dediğim gibi sonra işler çok ilginç bir hale büründü.Dedim yarını beklemeye gerek yok hadi buluşalım dedim.Yok olmaz güvenemiyorum felan dur dedim bekle.Foto çekip attım çirkinsin dedi.Ulan dedim sende güzelsin birbirimizi tamamlarız dedim.Ya valla bak çok iyi birine benziyorsun ama boşver dedi.Ya dedim 1 kahve içelim bak tanırsın felan.Yok dedi peki dedim sen bilirsin.Beyler 1-2 saat mesaj atmadım zaten saat 6 ya geliyordu.Dedim tamam bundan hayır gelmez.Dişçide işim bitti saat 8 e geliyor anca otobüs durağına felan gittim bi mesaj geldi.Çarşıya gidiyorum hadi bekletme diye.Oha dedim oha ? Tamam nerde buluşuyoruz felan.Bi kafe söyledi beyler otobüse bindim nası heyecanlıyım.Gittim kafeye 2 kişi var birde arkadaşı var 2 side kız.Neyse ilk kızın yanına gittim.Merhaba hayatım dedim gülümsedim.Arkadaşı döndü sen baya hızlısın dedi güldü yoo ne alakası var dimi hayatım dedim.Kız güldü tekrar ben filtre kahve söyledim onlar çay içti.Muhabbet ortasında durdum kıza dedimki Yahu senin adın ne.Aynı anda gülmeye başladılar Merve dedi arkadaşına adını sordum oda ebru imiş.Ebrulara karşı fobim var dedim güldüm neyse az muhabbet ettik.Beyler muhabbet okadar güzel gidiyoduki.Hiç kalkasım gelmiyordu.Neyse saat 10 kadar oturduk sonra adam geldi beyfendi kapatıyoruz felan tamam dedim hesabı alalım.Bi hesap geldi 60 tl ulan dedim neyse parayı koyarken kızlar şey dedi ya lütfen bak bölüşeceğiz dedi.Hı hı ondan dedim ve parayı verdim sonra kalktık kızları uğurladım eve geldim saat 11 i geçiyordu...

Beyler devamı yarın 2-3 part sonra eğer ilginç bir gelişme olmazsa max 5 parta biter.
sen tanımadığın kıza merhaba hayatım diye olaya gireceksin ? olm bu gifi atmazsam ölürüm lan ben .

bv13p.gif

Gittim kafeye 2 kişi var birde arkadaşı var 2 side kız.Neyse ilk kızın yanına gittim.Merhaba hayatım dedim gülümsedim.Arkadaşı döndü sen baya hızlısın dedi güldü yoo ne alakası var dimi hayatım dedim

e7Y58W.jpg

:pispis :pispis :pispis

-------------------

Evet bu kardeş üniversite hayatı bilmiyor.Liseli tayfadan beyler ellemeyin gider kendi

Ulan sen üniversiteye gittin de konuşuyorsun demi. :pispis

e7Y58W.jpg

:pispis :pispis :pispis

-------------------

Ulan sen üniversiteye gittin de konuşuyorsun demi. :pispis

"üniversite hayatı bilmiyor"

Yazıyor güzel kardeşim fark ettiysen.Üniversitede çılgın partilerde geziyorum veya üniversiteye gidiyorum demedim üniversiteye 2-3 sene geç kaldığım için o mantıkta söyledim ben sizden yaş olarak çok öndeyim kapiş ? :D

Ne olmuş ilk kez karşılaştığı birine hayatım demişse, adam mesjadan götürmüş işi zaten :) arada böyle jestler kızları çok etkiliyor, devam et coco destekliyorum :P

erdo 18 yaşında adamım yemin ediyorum böyle yalan söyleyen görmedim :D

Erdo bu kolpamı gerçekmi olayına bi açıklık getir bir kanıt sun bence :D

Abi hayal ürünü bile olsa hepiniz burda hikayeleri okumak için can attığınız için bence saygı duymalısınız :)

erdo 18 yaşında adamım yemin ediyorum böyle yalan söyleyen görmedim :D
Daha ne insanlar göreceksin yaşın genç :D
Erdo bu kolpamı gerçekmi olayına bi açıklık getir bir kanıt sun bence :D

Beyler ben buraya yazıyorum akşam vakit geçirmek isteyen ne bileyim bişey takip etmeyen isteyen girer okur kimsey zorla tutmuyoruz.Hikayeleri biraz abartarak biraz süsleyerek yazıyorum yoksa bire bir aynısı olmuyor.Dediğim gibi noter onaylı video sunacak halim yok.

Diğer part akşam gelicek

----------

Abi hayal ürünü bile olsa hepiniz burda hikayeleri okumak için can attığınız için bence saygı duymalısınız :)

işte beklediğim yorum ya <3 :D

tamam lan ne kızıyon millet kolpa diyo diye şey ettik :S

sen heralde hiç bir kağıta numaranı yazıp kızın çantasına katarken ''ne yapıyon ya sen hırsız'' diye bağran kızla karşılaştınmı ??????

rezillik rezillik. :)

Oğlum hadi lan yaz şu diğer part'ı. Bilgisayarına virüs atıcam şimdi

Geri