• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyunda Tahriklere Aldanmayın !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Atalante
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
geçen pazar kurdum. bir türk geldi
-abi charım soyuldu para verebilirmisin.
-abi yardımcı ol
-sende türksün bende türküm. dayanıma olsun

bende para istiyorsan git mob kes item düşür sat dedim.

-o zaman abi beni kasabilirmisin
-abi beni kas ne olursun.
vs.
vs.

artık adam olayı abartıyor

-abi senden nekadar para ver
---bende 50m var
-abi bana 3m versene. çok ihtiyacım var.

muhabbete bak :D bendeki paraya göre para istiyor. benim malıma ortak olmuşta haberim yok.

tabi 50m kısmı gerçekdeğil. ne diyecek diye merak ettim :D

Bazı 5 K isteyenlere de hak vermek lazım.
Işınlanmak için istiyor olabilirler. Tabi bu dilenmelerini gerektirmez, orası ayrı.
Evet benimde yeni çar açtığımda istediğim olmuştur. Fakat herşeyın bi üslubu var. Vermesse diretmem canın sağolsun der giderim..

Beyler cidden Konu Çok Haklı... Youtube da videolarda , oyunda globalle bazı karaktersizler yüzünden bütün türk halkı küçük düşüyor.. Adam uniqe kesmiş lure yapıyor.. %1 hp kalmış bizim adam geliyor kesiyor. sora videoda idiot türks bilmem ne yazıyor.. ! :S

bnm çarımı mahallemdeki kardeş bildiğim adamlar soydu qenede bişey demedim canları saolsun 100 tane .... arkadaşın olacağına 1 tane adam gibi arkadaşın olsun daha iyi

Hz. Muhammed (S.A.V) ne demiş bizi altadan bizden değildir.
Bazi türkler var ki hiç bir şeyi düşünmeden kendini karşısındakinin yerine koymadan her türlü şeyi yapıolar artık pluto serverinda ong taxilerde yabancı arkadaşlarımıza daha çok güveniyorum adam isterse 100 lvl olsun ama adam olmadıkca neye yarar bir slm bile karşılık vermiyen 100lvlik adam çok türklerin hepsi en iyi olmak istiyor bireysel olarak ama bu pek mümkün değil plutoda forest war larda bi kere dayanışma yapsalar 5dk de kaleyi alcaklar ama mümkün değil herkez kafasına göre takılcak en iyi benim die takılcak ama bu mümkün değil. Anneye babaya küfür ne demektir o seni doğuran o seni büyüten besliyen seni en çok seven kişi böle bir kişiyi o seviyelere düşürmek ne demek bence çok yanlış kendimizde küfür etmemeli küfürde alacak hareketlerde bulunmamalıyız.Birde türklerin pwp mantığını hala anlıyamadım bi kişiye niçin zevk olsun die vs yaparken 1-1 dalarlar ve bunları çoğuda türk.
çok güzel konu olmuş eline sağlık teşekkürler.

ben oyunda türklerle konuşmuyorum o karaktersiz dediğinizz bazı türkler değil bizim serverdekilerin hepsi kara<ktersiz şe neyse yazmıyım ful yabancılarla kasıyorum türkün birine dedim ki beni parasıyla kasarmısın yok peki işin bitince kasarmısın işim yok dedi gavurun biri 94 nüke beni black eaglelerde kendi çarıyla birlik te 1 kuruş almadan 6 saat kastı

ya benmde 86lvl charım soyuluyodu oyunda birisi vardı charı soyarken hemn yeni char açtım Jangandaydım charımdaki adamda Dw deydi adamın biri vardı çok saolsun Nuker__Enes gibi bişilerdi bu isim Hunterlik ismiydi adaşımdı dedim Kardeş s.a charım soyuluyor Dw ye gitcem 5k vrir misin dedim adam 250k verdi al dedi kalan 240k ilede soyulursa charın tekrar toparlamak için pot alırsın dedi ama sonra adamı bulamadım rev6 dan hunterlere yazdım çıkmadı bulsaydım onu 86lıkla hem kasıp hemde 2.5m vercektim charıma m almıştım çünkü....keşke bulsam onu :(

evet taxi yapmamnın çok yararları var dün taxi yapıyordum bir yabancı ve bnm diğer arı kasıyorudm dedim 5dk sonra taxi bitecek ama bitirmedim bir işim vardı iptal oldu ve adamı 10-15dkdk kastım çok teşekkür aldım türklerdende öle ve bazılarıda geliyor(genelde türkler yapıyor) 200k ya 1h olr mu gelde delirme bnm neyime yetsin pot paramımı drugs paramımı dimi ama

Haklısın ben sırf o 5k -10k dienler sussun diye her yazana 100k veiryorum :) yeterki sussunlar rezil olmıyalım :)

image

Şu Resme Bakın Obama'nın Globale o adam Türk Değil Türkleri Taklit EdiyorMUŞ
Türkleri küçük düşürmeye çalışıyor.

Arkadaşım çok iyi yazmışsın ellerine sağlık tüm Türk silkroad kullanıcıları bunlara uymaya çalışırsa yabancıların gözünde daha saygın bir toplum oluruz.Ve en önemlisi oyundaki Türk düşmanlığını bir miktarda olsa azaltmış oluruz.

eet aynen ulan bide bi takılıolar exchange atıp duruolar kaçıom trace yapıp geliolar :D

Atalante kardeş öncelikle sana teşekkür ediyorum böle güzel bi konu açtığın için . Ben de başıma gelen bir olayı anlatmak istedim . Şu resim verilen obamadaki durumun daha abartılmışı çünkü.
Ben 4 yıl kadar Rome serverinde oynadım. Artık bıkmıştım çünkü serverda ne kadar adilik varsa % 90 ı Türklerdendi ( Kimse yanlış anlamasın . Serverda çok dürüst ve çok iyi Türkler de var ve sayıları da azımsanacak kadar değil ...) Sonunda serverı değiştirdim ve Ares serverine geçiş yaptım. 2 Ay kadar ong farm yaptım. Bildiğiniz gibi ong farm yaparken en sıkıcı ve yorucu iş lvl düşürmektir. Hele de sizin lvl düşürdüğünüz moba gelip ks yapanlar varsa... Bi akşam yine lvl düşürme vakti gelmişti . O sırada yabancının biri Globalden Türklere küfrettdi önce adama kızmıştım ancak lvl düşürmeye gidince anladım adamın derdini. Yanına Türk bayrağı koymuş bi guildin adamları gelmişler ve Hotanın dışındaki çiçeklerde ( ong farm yapanların lvl düşürmek için en çok kullandığı moblar.) Lvl düşürmeye uğraşan kişilerin moblarını sürekli olarak kesiorlar( En düşük lvli olan 74 lvl) Bunlar benim de mobuma gelip ks yaptılar. İnsanca bu hareketi yapmamalarını söledim . "Siz de Türksünüz ben de yapmayın ayıptır. " dedim ama karşımdaki adam Türkçe olarak "Ben Türk değilim Ermeniyim ve beni GM görevlendirdi . Kimseye farm yaptırma lvl düşmelerine engel ol dedi." diyerek amacını açıklamış oldu. Yani tek amacı yanına Türk bayrağı koydurduğu guildi sayesinde oyundaki insanların Türklerden nefret etmesini sağlamakmış. Durumun böle olması da benim açıkçası zoruma gitti ve ben de bu sefer Kötü kelimelerle karşılık verdim . Sonra da bi global atıp tüm insanları bu adamlar hakkında uyardım. Daha sonra ilk başta global atan yabancı ile özelden konuarak durumu kendisine anlattım ve o da bu durumu anlayınca tekrar global atarak tüm Türklerden özür dilediğini söledi.
Kabul etmek lazım ki Türklerin içinde çok sayıda çürük elma var. (Şu da bi gerçek ki bu çürük elmaların %70i daha 10 ile 15 yaşları arasındaki çocuklar) . Ancak şöle de bi durum var ki Türk düşmanı olan çok sayıdaki insan da bu oyunda bile bizi karalamak için ellerinden geleni yapıorlar. Bu tür oyunlara karşı da dikkatli olmamız lazım diye düşünüyorum.

Atalante kardeş öncelikle sana teşekkür ediyorum böle güzel bi konu açtığın için . Ben de başıma gelen bir olayı anlatmak istedim . Şu resim verilen obamadaki durumun daha abartılmışı çünkü.
Ben 4 yıl kadar Rome serverinde oynadım. Artık bıkmıştım çünkü serverda ne kadar adilik varsa % 90 ı Türklerdendi ( Kimse yanlış anlamasın . Serverda çok dürüst ve çok iyi Türkler de var ve sayıları da azımsanacak kadar değil ...) Sonunda serverı değiştirdim ve Ares serverine geçiş yaptım. 2 Ay kadar ong farm yaptım. Bildiğiniz gibi ong farm yaparken en sıkıcı ve yorucu iş lvl düşürmektir. Hele de sizin lvl düşürdüğünüz moba gelip ks yapanlar varsa... Bi akşam yine lvl düşürme vakti gelmişti . O sırada yabancının biri Globalden Türklere küfrettdi önce adama kızmıştım ancak lvl düşürmeye gidince anladım adamın derdini. Yanına Türk bayrağı koymuş bi guildin adamları gelmişler ve Hotanın dışındaki çiçeklerde ( ong farm yapanların lvl düşürmek için en çok kullandığı moblar.) Lvl düşürmeye uğraşan kişilerin moblarını sürekli olarak kesiorlar( En düşük lvli olan 74 lvl) Bunlar benim de mobuma gelip ks yaptılar. İnsanca bu hareketi yapmamalarını söledim . "Siz de Türksünüz ben de yapmayın ayıptır. " dedim ama karşımdaki adam Türkçe olarak "Ben Türk değilim Ermeniyim ve beni GM görevlendirdi . Kimseye farm yaptırma lvl düşmelerine engel ol dedi." diyerek amacını açıklamış oldu. Yani tek amacı yanına Türk bayrağı koydurduğu guildi sayesinde oyundaki insanların Türklerden nefret etmesini sağlamakmış. Durumun böle olması da benim açıkçası zoruma gitti ve ben de bu sefer Kötü kelimelerle karşılık verdim . Sonra da bi global atıp tüm insanları bu adamlar hakkında uyardım. Daha sonra ilk başta global atan yabancı ile özelden konuarak durumu kendisine anlattım ve o da bu durumu anlayınca tekrar global atarak tüm Türklerden özür dilediğini söledi.
Kabul etmek lazım ki Türklerin içinde çok sayıda çürük elma var. (Şu da bi gerçek ki bu çürük elmaların %70i daha 10 ile 15 yaşları arasındaki çocuklar) . Ancak şöle de bi durum var ki Türk düşmanı olan çok sayıdaki insan da bu oyunda bile bizi karalamak için ellerinden geleni yapıorlar. Bu tür oyunlara karşı da dikkatli olmamız lazım diye düşünüyorum.
Üşenmeden yazıp bizlerle paylaştığın için biz teşekkür ederiz. Sanal ortam bile olsa Türk toplumunu temsil ettiğimiz uluslararası bir oyunda gerçekte varolmayan, sanal ve değersiz şeyler için kendimizi diğer toplumlara karşı küçük düşürmemeliyiz.

bunları ypanlar genelde ufak playerler onlarında fzla bilncli oldgunu sanmıyorum yoksa bilncli böle syler ypanlar az ypanlarıda kanımak lzm

Geri