• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyunda Tahriklere Aldanmayın !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Atalante
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kardeşim kendinde bir neden arama derim çünkü bu avrupalıların Türklere düşman olma sebebleri milleti kandırmak 5k pls felan değildir. Onlar salakmı bilmiyorlarmı bunu yapanların çocuk olduğunu ? Onların asıl kini nefreti Tarihte yaşadıklarındandır. Her zaman yabancılarla tartışırım neymiş biz ingilizce bilmiyormuşuz. Onlar medeniymiş bi cahilmişiz.
Parfümü neden fransızlar çıkardı ? Kötü koktukları için
Koskoca Bakingam sarayında bir tane bile tuvalet yok Neden ? Çünkü 18.yy kadar tuvalet nedir bilmiyordu bu medeniyetsizler.Daha 18 yy da cadı testi yapıp milleti cadı büyücü diye yakan gerizekalı bunlar. Bu oyunun %60 ı TÜRK ama nedense hep sövülen biziz ? Kim sövüyor avrupalı biraz tarihe göz atın yarası olan gocunur. %60 Türk varda ne oluyor dw ye çıkınca hep türkler yeniliyor , globalden bizim anamıza küfrediliyor. Şu oyunda türk birliği her serverda sağlanırsa bakın görün şehir önlerinde yabancı gezebiliyormu.
Esenlikler dilerim ırkdaşlarım lütfen biraz tarihe göre düşünün.
ALINTI....

Katiliorummm aynen..

Size şöle diyim arkadaşlar...Sağ sola küfür edip sonra o taximdiri nedir yabancıların paralarını alıp vermeyenlerin %90'u türk değildir...Bunlar TR'deki devlet düşmanlarıdır(anlayan anladı)...Buna defalarca şahit oldum...Kimse bana oyunda Türkler bozgunculuk yapıyor diyemez...

Ben her zaman yabancılarla konuşurum Türk adam ları görüyorum Sa yazıyorum as yazıyor oyuna yeni başladım yardım istiyorum küfür etmeye başlıyor ya hayır felan kabaca davranıyor ve kendini bişey zannediyor yüksek level olan bütün Türkler böyle inanmıyorum ya ben resmen kendilerini aşıyorlar :S Ben artık oyun da 1 2 Türkle konuşuyorum genellikle hepsi yabancı :)

Hislerime Tercüman Olmuşsun Diyebilirim..
Millete Taxi Yapcam Diye Paralarını Alıp Kaçanlarımı Dersin.
5k 10k Pls Diye Ortalıkta Dolananlarımı Dersin.
Dün Maç Vardı O Sırada Eventteydim Gol Oldu Bende Hemen Gittim Gole Bakmaya O Sırada 1 Kişi Gelmiş Bizim Partydeki Adamı Yatırmış. Adam Görseniz Ne Biçim Küfür Ediyor Sırf Ben Ona Dalan Adama Dalmadıgım İçin.
Zaten Malazgirt Serveri Almış Başını Gidiyor Globallerle Küfürleşmeler Falan.
Princess Diye Biri Var Zaten Kız Numarası Yapıyor Yok Skl.. İstiyormuş Falan Filan Bunların Hepsi 0-15 Yaş Arasındaki Kişilerde Diyemeyiz Öyle Kişiler Tanıyorum Çoğu 23-24 Yaşındakilerden Daha İyidir. Daha Saygılıdır. Neyse :) İçimizi Döktük Bizde.. Kolay Gelsin..

gecenlerde free hun 1-15 yapıyordum.Diğer sp li charı kasıyordum.bi adam 32 lv wiz/cleric sana buff basarm benide pt ye alırmısın abi dedi.bende gel dedim.bir süre sonra adam 33-34 fln olunca benim diğer chara sp az gelmeye başladı.bende adama k.bakma diğer chara sp gelmiyor dedim sonra bi ara yine kasarım seni dedim. attım pt den.Sonra ana avrat başladı küfüre.bakalım yarın o chara bi daha girebilicen mi charını elinden alıcam fln baya konuştu.Ben napam şimdi insanlık etttik kastık sonra benim diğer char faydasını görmüyor seni attım.Bunda küfür edilecek ne war. yanii anlamadım.

texsas arkaşımıza katılıyorum asıl avrupalıların bizden nefret etmesi 1000 yılı aşkın tarihimizden kaynaklanır arkadaşlar kim dünyanın %90 nına el koymuş ve yönetmiş bunu kaldıramayan yabancılar devleti parçalamak için ellerinden geleni yapmışlar bu zamanın rusyası ozmanın osmanlısına haraç veriyodu. biz köklü bir soydan geliyoruz tarihmiz insanlık tarindeki en geniş tarihtir bu böledir hep böle olcak. türk ' üz doğruyuz ve bu hiç şaşmaş. diğer bir sebebse her millet dengesizler vardır onları maruz görün 1000 kişide 100 kişi kendini bilmez olabilir bu gayet normaldir ve bu bir gerçektir.
bide sro bir yaş sınırlaması koysa gayet güzel olur çünkü bunu 10 yaşındaki çocuk bile oynuyo ve bunları çoğu bizim utanç kaynağımız oluyo ii olanlarda var ama çoğu ii olanlar gibi düşünmüyo ondan oyun böle çekilmez oluyo.

5-10K isteyenlere verin.
Kendimden örnekleyeyim;
Elixirlar fazla geliyordu charlara aktarmıştım sonra lazım oldu charda hiç para yoktu ne yapayım yani weaponu bankaya mı satayım ?
Bi de oyunda sadece 2 kişiyle konuşuyorum onun dışında pmlere cevap vermiyorum. Açıkcası şu anda türklerden bezmiş durumdayım. Her türlüsü beni bayıyor. Gittiğiniz yeri batırmakta üstünüze yok açıkcası :D

texsas arkaşımıza katılıyorum asıl avrupalıların bizden nefret etmesi 1000 yılı aşkın tarihimizden kaynaklanır arkadaşlar kim dünyanın %90 nına el koymuş ve yönetmiş bunu kaldıramayan yabancılar devleti parçalamak için ellerinden geleni yapmışlar bu zamanın rusyası ozmanın osmanlısına haraç veriyodu. biz köklü bir soydan geliyoruz tarihmiz insanlık tarindeki en geniş tarihtir bu böledir hep böle olcak. türk ' üz doğruyuz ve bu hiç şaşmaş. diğer bir sebebse her millet dengesizler vardır onları maruz görün 1000 kişide 100 kişi kendini bilmez olabilir bu gayet normaldir ve bu bir gerçektir.
bide sro bir yaş sınırlaması koysa gayet güzel olur çünkü bunu 10 yaşındaki çocuk bile oynuyo ve bunları çoğu bizim utanç kaynağımız oluyo ii olanlarda var ama çoğu ii olanlar gibi düşünmüyo ondan oyun böle çekilmez oluyo.

katılıyorum ama niye boyle yaptığımızı da anlamıyorum ozellikle taxi konusunda 200 k için milletten kufur yemeye ne gerek var . bir çok yabancıda yapıyor bunu aslında şuan bunu yazarken bi taxideyim cocugun biri alttan başkana yalvarıyor . pt pt pls aga no money yazmış .. daha ne diyim bilmem ki

Güzel Bir Yere Değinmişsin. Bi Keresindede Bi Adam Geldi Dedi SOyuldum Yardım Et Dedim Eh Yardım Ediyim Bi.Gittim 500kk Verdim Adama Sonra Adam Geldi Elinde Sun,Üstü Desen Full...

PvP yapmak bile centilmenlik ve kültür işidir. Sanal ortamdada olsa bu sizin azda olsa kişiliğinizi, karakterinizi yansıtır.
sonuna kadar katılıyorum mesala ben malazgirtteyim semerin önnde kendi çapımızda pvp ypyrz(eziqler olarak :D ) hada die bi adam geldi bi bana bi başksna bi bna bi diğrlne kaç wrck dnyo köşeye kaçamiodm 5 sn olmsa az dha bayrağı çıkarttırmicaktı çok eğlenmiş hoşuna gitmiş hrlde bide yok nsl ..... sizi fln sövüo gelsnize lan eziqler dio işte bunlarda lwl la adam olunamamın örneği çok afedersiniz

yalnız ben bunlardan cok uzagım xD

----------

Silkroad oynayıpta azımdan bı kelıme bıle [ kufur ] cıkmamıs dıyen yalan solurdur en azından bı a....q demıstır

çok doğru şu yazılanlar dikkate alınması çok önemli şeyler.sonra globaller yüzünden gururumuz kırılıyo

Yabancilari elestirmeden once;
Ben Turklerin bu oyunda degisicegine artik inanmiyorum acikcasi. Bir kac bilincli insan gelip burda konu acip tartissakta bana gore bu olaylar devam edicektir ediyorda. Turklerin yaptigi hack olaylari cidden cok fazla arkadaslar bunu bir aciga kavusturalim.. Sade yabancilari hackleyip char calmakla kalmiyor kendi vatandaslarinida hackliyorlar.(Bu olayla ilgili su anda elimde bir ss var daha yeni cektigim. Yalniz kisileri kucuk dusurmemek icin koymuyorum. Forum bilinen bir forum oldugundan bu foto yu koydugumda buyuk olasilik bu sahis gorup sonrasindada oyunda bana sovmeye baslicaktir global'den..) Neyse;

Para dilenenlere sinirlenenler; Bir zamanlar bu 5k-10k cilara para istediginde verip ustunede bu tarz seyler yapmamasi konusunda ikaz ederdim.. Belki insanlar biraz olsun degisir derdim ama oyunda kucuklerimiz cogunlukta ve solediklerimiz bir kulaklarindan girip oburunden cikiyor. Oyun free tarz oldugundan ne kadar kucuk varsa doluyor ve bu tarz seyler cok oluyor. Gecen gunlerdede samarkanddayim pvp yapan arkadaslarim vardi onlara bakiniyorum. Bi Turk gelmis diyor pvp yapalim mi?. Hayir diye karsilik vermemle olan oldu. Adam oyle bir sovuyor ki inanamazsiniz.. Sebepse onunla pvp yapmamam. Bunlar aklima gelen bir kac cirkin ornekti.. Yapicagimiz tek sey sanirim bunlari gormezden gelmek..

Turklerin icinde adam gibi oyuncu diyecegimiz kisiler azdir. Ama bu adam gibi oyuncularda harbi insanlardir. 3-4 sene once ben Turkiyedeyken, rome serverinda beraber lvl atlayip kastigim Turkler cok oldu. Hic birbirimizi dolandirmaz silahlarimizi itemlerimizi gerektiginde beraber kullanirdik. Charlarimizi ortak olarak kullanip istedigimiz zaman istedigimizin charina girerdik. Bu oyundan edindigim guzel arkadasliklar oldu. Zaman geldi yasadigimiz sehirlere git-gel yapip beraber takildigimizda oldu. Bu tarz seyleri yasayan baska arkadaslarimizda vardir ve bilirler ne kadar zevkli oldugunu.. Ama su gunlerde bu tarz Turklere rastlama olasiligi dusuk..

Ben normalde bu kadar uzun yazmazdim... :crw:

AnthraXOnue dediklerine aynen katılıyorum Türklerin yaş ortalaması çok düşük oyunda bide Türkçe gelince Metin2 ye döndü oyun:)

Geçen bi grup Alman yada Mısırlı sanırım (küfür ediyorlar ama nereli olduklarını söylemiyorlar) Türklere küfür ediyordu samarkand önünde ,
ingilizcem idare eder durumda biraz konuştum başta bana ön yargılı yaklaştılar dalga geçtiler konuşmaya çalıştıkça sonra niyetimi anlayınca ciddiye almaya başladılar . 4 kişi çevremde benle beraber 5 kişi all dan konuşuyoruz. ben dedim size böyle davrananların çoğu 9-13 yaş arası
onlarda bana hak verdiler baya uzun süre muhabbet ettik . sonra bana sen iyi bir Türksün gibi baya bişeyler yazdılar . daha sonra ne zaman pvp yapsam orda olduklarında hep selamlaşmışızdır ve beni kollamışlardır. Anladığım kadarıyla yabancıların Türklere karşı bir ön yargıları var . Bunu düzeltmek bizim elimizde . bu arada küçük çocuk diyorum ama sağolsun 26 yaşında abi dediğim serverın tanınan çarlarından birine sahip birisi ne zaman görsem samarkandda herkese sövüyor 110 wizi var kime denk gelse dalıyor . benimde 70m goldumu zamanında borç almış isteye isteye anca 20m sini geri vermişti 50m kaldı onda, adam zengin onun için önemli değil ama ben o altına emek vermiştim, artık hesap kaldı öbür tarafa.

benim yazıda uzun oldu sanırım bu konuda ciddi derdimiz var :)

Güzel ve Yerinde Bir Konu Tebrikler.. Ama Bende Türkler Diyemiyorum. Ben Aslen Çeçenim Ama Pacificde Olan Arkadaşlarım Varsa Semerkant Önünde Nelerin Döndüğünü Benden Daha İyi Biliyordur. İsraillilerin Oyunda Ne Gibi Bir Oyun Sergilediklerini,

bence haksızsınız ben bu oyundan ben dahil tum turklerin sutlanmasını istiyorum bizden adam olmaz bana bu oyunda hic bi yabancı zarar vermedi sadece turkler

Geri