• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyunda Tahriklere Aldanmayın !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Atalante
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Gerçekten güzel bir konu bende bıktım bu türklere olan kinden ama napalım bazı amacı dolandırmak olan arkadaşlar oyunu goldobtlarla beraber feth etmiş durumda yabancının biri taxime girio where are you from dio turkey deyince adam taxiden çıkıoo bu yüzden hera serverında beni isveçli sanıolar..=))

:fky::)evet konu çeq güzeL eLLerinize sagLıq bende bir hatıramı anLatmaq istiyorum 37 LwLqen üstüme sos aLıyordum adamın biri extanceden göstersi geri kapattı sonra geri yoLLadıgında bana bakkaL maLını kooydu farq ettim ses çıqar madım bi süre sonra aciL gLobaL atmam gerekmişti adama parayı werdim adam atmadı (gLobaLde "xxxxxxx şahısLı kişi charımı soydun aLdıgın itemLeri geri vermeni rica ediyorum yazıyordu") sonra adam dediqi o adam benim qanqam charımı soyan kişiye sordum adamı hiç tanımadıgını söyledi 2 kişide aynı şeyi yaptı ve uzerine bana gLobaL attıLar küfredip daLga geçtiLer :) ben parasında deiLdim ama bunu başqaLarına yapna anaLarına bacıLarına sövdürüyorLar ve bundan zevq aLıyorLar :fky:

bende bir tane video izlemişdim thief vardı 100 lvl wizzy bir tane kervan kaldırmışdı huntere yattı kervanı sonra arkadan türk bir thief daha geldi bütün malları kendine alıp gitti videoyu ceken wiz ise noob turk die yazdı

Bu konuyu açtığın için teşşekkürler.Walla ne diyelim bu hal ve harekette bulanan türk ve yabancı insanların topunu Allah a Havale ediyorum..!

Konuyu açmakla çok iyi düşünmüsün.Malasef türkleri aşağılamak için globallarını bitirene kadar global atan türklere düşmanlar var.Konuyu açan arkadaşımın dediği gibi küfür değil onu rezil edecek globalla cevap verirsek o adam bir daha sanmıyorum globalla türklere Küfür edemez...

Konuyu açmakla çok iyi düşünmüsün.Malasef türkleri aşağılamak için globallarını bitirene kadar global atan türklere düşmanlar var.Konuyu açan arkadaşımın dediği gibi küfür değil onu rezil edecek globalla cevap verirsek o adam bir daha sanmıyorum globalla türklere Küfür edemez...
Kesinlikle haklısın, onlara gerçek medeniyeti göstermek en büyük darbe olur, yoksa 3 kuruşluk insanlara ve daha sütünden ayrılamamış bebelere laf yetiştirmek gerçekten hiç akıllıca değil...

B3n coq cektım ole param yoktu bi tane adm geldi 21 lwl abi item alcam dedi
Adama full sos cektım :D

5k plsciler gerçekten adamın canına yetio kasma slotunu dw'den gidiyorum ve sa diyor kişi sanıyorsun bişey soracak yada sölicek ama 5k yada abi işte ışınlanma parası falan dediğinde insanın siniri bozuluo Allahın slmını alıosun arkasından böyle bişey çıkınca insan ister istemez sinir yapıo ben genelde botta oldugumdan görmüyorum görsemde cvp vermekten kaçınırıom inanın bu işi yapan var günde 10 kişi verse 10k dan verende adamda başım git deyip 50-100k verse adamın gene işi görülür fakat ışınlanma parası dışında bilerek 5k pls diyenlerde var yani...5-10m yapan kişilere bile tanıyorum sonradan çıktı ortaya ama işte...

öncelikle ben bu oyunun kişiliklerimizi önemli ölçüde yansıttığını düşünüyorum ..normal hayatımızda insancıl ve yardımsever bir kişiliğimiz varsa hırs güçlü olma gibi duygular o anda kayboluyor ve yine normal hayatınızda nasılsanız o şekilde davranıyorsunuz ..genelde eğitim düzeyi gibi bir testtende geçirilmediğimizden oyunu her kültürden insan oynayabiliyor ayrıca her yaştan ,dolayısıyla henüz hayat adına min.donanıma bile sahip olmayanlar para verilmediğinde pt ye alnmadığında pvp de kaybettiğinde hemen savunmalarını hırslarını küfürle yansıtıyorlar..

EE Beyler Artık bu Oyun İyice Zıvanadan ÇIktı Dur Demek Lazım ?
Peki Kim Dur Diyecek Sen , Ben , O , Şu , Bu Premium Alanların Hepsi Almayın Beyler .. Şu Oyun Size Ne Kazandırıyor Söylermisiniz ? 1 Ay KAdar Premium Almayın Premiumu Olanlarda Oyunda Onn Olmasınlar Ve Sonra Göreceksiniz Premium Almadan Nasıl Gireceğiz .. Arkadaşlar Lütfen Yapmayın ... Bir Ortalama Hesaplarsak En Çok Korktuğum Şey ..

• Oyunda En Çok Premiumlu Silkli User Sayısının Türklerden Olmasıdır ...

Silkroad Max ' a Saygılarımla ...

Oyunu genelde zevk almak için değilde hırs yaparak en güçlü olabilmek için oynadığımızdan insancıl yönlerimizi çoğu zaman unutuyoruz. Sanalda olsa bazı şeylere dikkat etmeliyiz...
Çok doğru bazı insanlar artık silkroad için ölür duruma geldi .ltfn arkadaşlar birbirinizi u şekilde kırmayın .Küfürle hiçbir yere varamazsınız .Bunun bir OYUN olduğunu unutmayın .Aslında Knıght online bu konuda daha duyarlı ,görevliler her oyuna girerken laungerde bunun bir oyun olduğunu söylüyorlardı...

Kardeşim kendinde bir neden arama derim çünkü bu avrupalıların Türklere düşman olma sebebleri milleti kandırmak 5k pls felan değildir. Onlar salakmı bilmiyorlarmı bunu yapanların çocuk olduğunu ? Onların asıl kini nefreti Tarihte yaşadıklarındandır. Her zaman yabancılarla tartışırım neymiş biz ingilizce bilmiyormuşuz. Onlar medeniymiş bi cahilmişiz.
Parfümü neden fransızlar çıkardı ? Kötü koktukları için
Koskoca Bakingam sarayında bir tane bile tuvalet yok Neden ? Çünkü 18.yy kadar tuvalet nedir bilmiyordu bu medeniyetsizler.Daha 18 yy da cadı testi yapıp milleti cadı büyücü diye yakan gerizekalı bunlar. Bu oyunun %60 ı TÜRK ama nedense hep sövülen biziz ? Kim sövüyor avrupalı biraz tarihe göz atın yarası olan gocunur. %60 Türk varda ne oluyor dw ye çıkınca hep türkler yeniliyor , globalden bizim anamıza küfrediliyor. Şu oyunda türk birliği her serverda sağlanırsa bakın görün şehir önlerinde yabancı gezebiliyormu.
Esenlikler dilerim ırkdaşlarım lütfen biraz tarihe göre düşünün.

ALINTI....

Geri