• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyunda Tahriklere Aldanmayın !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Atalante
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben Swsro 2 De oynuyorm Serverde Glo paketı 5 silk Serverde normal chat gıbı Glo chat yapıyorlar bunların cogu kufurler Adam elixir Arıyor Okunmadan gıdıyor Bu yuzdende Cınlıler Turklerden Nefret Edıyo Swsro 2 de !!

Herkez aynı düşüncede ama ben yabancılarla hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar 5 senedir sro oynuyorum..

Abi mısırlılarda adamı canından bezdiriyor bazen...

ben helios swsinde oynuyorum. Bazı Türk arkiler yüzünden yabancılarla iyi anlamda alış veriş yapamıyoruz.

Gerçekten güzel bir konu bende bıktım bu türklere olan kinden ama napalım bazı amacı dolandırmak olan arkadaşlar oyunu goldobtlarla beraber feth etmiş durumda yabancının biri taxime girio where are you from dio turkey deyince adam taxiden çıkıoo bu yüzden hera serverında beni isveçli sanıolar..=))

Bende heradayım ve cyapcak bir iş kalmassa taxi yapıyorum. hiçte dedğigin gibi değil durum 101-102 moblarda bi gün taxi yaptm 1 ay boyunca hergün pm attılar tekrar yaparmısın diye türk yabancı herkes ve kimsede çıkmadı taximden sana öyle denk gelmiş

ayrıca bende herkes gibi 5k isteyenlerle pek konşmuyorum slm veriyo bende karşılık veriyorum sonra 5k pls diyo tekrar cvp vermiyorum ancak baktım adam dilenciliğe dökmüş işi benimde boş zamanım var eğer çok kalabalık olmayan bir yerdeyse yere para atmaya başlıyorum ve topla diyorum madem dilencilik yapıyorlar adabıyla yapsınlar.

4-5 mob kesseler 5k para kazancaklar ama işi saatlerce dilenerek yürütmeye çalışıyorlar. bende yaptım zamanında dilencilik oda şöyle baktım alexte bazı ptlerde pet yok ve yerler gold dolu bi char açtm alexte bota koydum 1 lvl inanırmısınız eğer pt tüm gün kasıyorsa günde 10-15m para topluyor :)

Ayrıca şuan herada en çok dışlananlar mısırlar onlarda çok dhaa fazla var biizmkiler biraz daha usturuplu durmaya başladılar

:fky::)evet konu çeq güzeL eLLerinize sagLıq bende bir hatıramı anLatmaq istiyorum 37 LwLqen üstüme sos aLıyordum adamın biri extanceden göstersi geri kapattı sonra geri yoLLadıgında bana bakkaL maLını kooydu farq ettim ses çıqar madım bi süre sonra aciL gLobaL atmam gerekmişti adama parayı werdim adam atmadı (gLobaLde "xxxxxxx şahısLı kişi charımı soydun aLdıgın itemLeri geri vermeni rica ediyorum yazıyordu") sonra adam dediqi o adam benim qanqam charımı soyan kişiye sordum adamı hiç tanımadıgını söyledi 2 kişide aynı şeyi yaptı ve uzerine bana gLobaL attıLar küfredip daLga geçtiLer :) ben parasında deiLdim ama bunu başqaLarına yapna anaLarına bacıLarına sövdürüyorLar ve bundan zevq aLıyorLar :fky:
Bu nasıl bir Türkçe'dir.

Arkadaşlar boşuna uğraşıyorsunuz!Bazı insanlar var ki insan dediğimde kendimden utanıyorum.Hani bazıları 5k plzz 10k plzz diyor ya, onu geçin hadi pvp de kaybetti diye guildini cağıran yada küfür edenleri de geçin, taxi de parayı alıp partyden atanlarıda geçin "Helios" serverında öyle bir kansız var ki, belki başkaları da var ama ben bilmiyorum, adam 30 yaşlarında evli, yazık kızı vefaat etmiş başı sağolsun, internet kafe sahibi.Skype üzerinden ölü kızı üzerine yemin edip char çalan birisinden bahsediyorum, ayıptır söylemesi karısının adını tüm server biliyor, her gün hiç duymadığım küfürler görüyorum globallerde adamın karısına, adam o kadar bağlanmış ki oyuna ne şeref kalmış ne haysiyet.Bir insan nasıl ölü kızı üzerine yemin edip hırsızlık yapar?Karısına küfür ediyorlar hiç mi gurur falan ne bileyim birşey yapmaz ya?Bu oyun insanı ne hale sokuyor ya?!Bu senin açtığın konunu asıl sorunu ne biliyor musun?Bazı "insancıkların" oyuna gereğinden fazla değer vermesi, cebinde 30 lira varsa 15 lirasını oyuna yatırması, oyunda en iyi olmak istemenin yarattığı bir hırs.Bizim milletimiz bu kadar zayıf değil.Lütfen herkes, hepimiz bir şey yapmadan önce, bir karar vermeden önce sadece kendi açımızdan değil çevrenizdekiler açısından da düşünelim.

:))))

bunların asıl nedeni dil bilmemek olabılır

Son düzenleme:
Herkes zor durumda kalabilir mesela ben para çekmek için Jangan'a gidiyordum Hotan'da param bitti ışınlanamadım. Bir kaç Türk'e söyledim durum böyle böyle diye hiç cevap vermediler hani istediğim parada tam ışınlanmak için gerekli olan para ne eksik ne fazla. Yani bazıları gerçekten dilenmiyor o an ihtiyacı oluyor , yani vermemek için süründürmeye çalışmak da Türklük değil

bende bir tane video izlemişdim thief vardı 100 lvl wizzy bir tane kervan kaldırmışdı huntere yattı kervanı sonra arkadan türk bir thief daha geldi bütün malları kendine alıp gitti videoyu ceken wiz ise noob turk die yazdı

ahahahahahahahh :pispis

:s AFEDERSİNİZ BAZI DİNGİLLER TUM TURKLERİ KUCUK DUSURUO

Bence cok haklı arkadaş :) 6 carı bota koydum die adamlar ana avrat kfr başladı :D

----------

Herkes zor durumda kalabilir mesela ben para çekmek için Jangan'a gidiyordum Hotan'da param bitti ışınlanamadım. Bir kaç Türk'e söyledim durum böyle böyle diye hiç cevap vermediler hani istediğim parada tam ışınlanmak için gerekli olan para ne eksik ne fazla. Yani bazıları gerçekten dilenmiyor o an ihtiyacı oluyor , yani vermemek için süründürmeye çalışmak da Türklük değil

ila insanlardan pm yoluyla para istemene gerek yok :D ışınlanıcagın yerde stal kur 20k cekiyorlar zaten :) Buda Bir Cözüm yolu

Evet bir zamanlar bu oyunda böyleydi Türk'ler ancak şuan sene 2015 Odin yani güncel adı ile Artemis serverine Türk'ler hükmediyor gold satışı bile yapıyoruz, serverda yaş ortalaması 20 keşke Joymax bu oyuncuların kıymetini bilse. Şuan oyun git gide para ile oynanır hale geldi ülkemizdede dolar fiyatı tavan efsane isimler tek tek arka plana itiliyor.

Bu tür sorunlar her zaman mevcut. Block chat her zaman yararlı ufak tefek arkadaşlarımız dediği gibi 5k gibi gold değerler ışınlanmak için isteniyor.
Çocuklara cevap vermeyin sonrasına merak etmeyin onlar zaten deli olup pk olma çabalarına giriyorlar. :)

Geri