• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

dehşet bişi olmus :Deline sağlık

DJaJaN® Wallpaper :)
sdasdf.jpg

Başka bi stede kullanmak için imza yapıcaktım ama gene boyut büyük olucak diye bıraktım sonraya :D Şimdilik yarım olarak yayınlıcam...

2u9tvyv.gif

http://i46.tinypic.com/2u9tvyv.gif

Yapmak istediğim

o kalem 1 tam tur döncek ve o parıltı olcak tabi :D Arada bi yerde parılı geçerken L0Ly yazısını aydınlatcak ( bu site için T0bi :D ). Tabi düşününce boyutunu sinir oluyorum :cry:

nese çok konuştum. Bu haliyle nasıl :beer

Başka bi stede kullanmak için imza yapıcaktım ama gene boyut büyük olucak diye bıraktım sonraya :D Şimdilik yarım olarak yayınlıcam...

image
http://i46.tinypic.com/2u9tvyv.gif

Yapmak istediğim

o kalem 1 tam tur döncek ve o parıltı olcak tabi :D Arada bi yerde parılı geçerken L0Ly yazısını aydınlatcak ( bu site için T0bi :D ). Tabi düşününce boyutunu sinir oluyorum :cry:

nese çok konuştum. Bu haliyle nasıl :beer

güzel.. ama su boyut konusunda o kadar takma kafaya hıc olmazsa alta linkini koyarsın merak eden bakar..

yok ztn imza yerine imzayı tanımlayan yazı yazcam ben bu gidişle :D

evet beyler size yaptığım imzaları sunmak istedim her hafta güncellenecektir... il yaptığım 1aylık [1senedir uğraşıyorum] deneyimim var azcık çok basit bir çalışma yaptım gittikçe düzelticeğime inanıyorum... :D
1-
sagopakajmer.png

2-
trke.png
çok basit çalışmalar artık düzeltmeye çalışacağım eğer başka iyi kullanan varsa yardım alabilirim :) style sorunu çok yaşıyorum :dnc: Seneye görüşürüz beyler... :) :-x

Arkadaşlar nasıl olmuş imza çalışmam ? Pek iyi değilim Cs de yeni yeni ısınıyorum.

2. Tercihim :D
Benimde imza hazırlamam kendime ama zamanım yok. Ne zamandır ps açamadım ya :agla :S:S

Geri