• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

[IKAZ][TAMAM]benimkiler nasıl olmuş :) ??[/TAMAM][/IKAZ]

sana göre güzel mi ?? Yanlış anlama kötü manada veya küçümsemek için demiyorum. Eğer sana göre güzelse o çalışma güzeldir. Değilse değildir:)

İllede bizim görüşümüzü alıcaksan en güzeli 3. bence :beer

ne zamandır ps açmıyodum bende bişeyler deniyeyim dedim biraz dandik oldu ama neyse :)

asdffw.png

dharma abi İmzandaki kırmızı noktalar cok süper olmuş bana gösterirmisin nasıl yapıldığını ?

neden katılmadın seçmelere dharma ??? yada katılcanmı öyle soruyim :rbk: göremedimde çalışmalarını... ( bide ismi söylersen iyi olur hep dharma diye hitap etmiyim :) bnm ki kaan :) )

neden katılmadın seçmelere dharma ??? yada katılcanmı öyle soruyim :rbk: göremedimde çalışmalarını... ( bide ismi söylersen iyi olur hep dharma diye hitap etmiyim :) bnm ki kaan :) )

İsmim İsmail, header dışında çalışmalarım hazır da derslerden dolayı katılmayı düşünmüyorum.

Sitemizde ne cevherler varmışta haberimiz yok... Çok başarılı çalışmalar var ama merak ettiğim bu arkadaşlar neden hep gizleniyorlar photoshop takım seçmelerine neden katılmıyorlar ? Aceba sorumluluktan mı çekiniyorsunuz ?

Sitemizde ne cevherler varmışta haberimiz yok... Çok başarılı çalışmalar var ama merak ettiğim bu arkadaşlar neden hep gizleniyorlar photoshop takım seçmelerine neden katılmıyorlar ? Aceba sorumluluktan mı çekiniyorsunuz ?
Evet. Aslında tam olarak evet değil. Nasıl desem, yani günde 2saat PC'ye oturuyorsam bunu sürekli Photoshop başında uğraşıp durarak yapmak istemiyorum. Takım Seçmlerine katılacaktım. Lakin elimde yeterli düşünce, fikir yoktu; o yüzden vazgeçtim.

K.b istemeden üstüme alındım bu dediklerini.

Evet. Aslında tam olarak evet değil. Nasıl desem, yani günde 2saat PC'ye oturuyorsam bunu sürekli Photoshop başında uğraşıp durarak yapmak istemiyorum. Takım Seçmlerine katılacaktım. Lakin elimde yeterli düşünce, fikir yoktu; o yüzden vazgeçtim.

K.b istemeden üstüme alındım bu dediklerini.

ama bide şöyle düşün 7-8 ps master olursa sana düşen sorumluluk azalıcak :) Ama eğer az olursa o ps masterların işi çok zor olur. Hem kendi işleri var hemde açılan konulara yardım etmeleri gerek.:)

ama bide şöyle düşün 7-8 ps master olursa sana düşen sorumluluk azalıcak :) Ama eğer az olursa o ps masterların işi çok zor olur. Hem kendi işleri var hemde açılan konulara yardım etmeleri gerek.:)
Gördüğün gibi yarışmaya katılım düşük, ben yine de çalışmalarımı hazırlıyorum zaten.

Dharma™;556293' Alıntı:
Bro, arkaplan'ın üstüne 3 pixel brush ile nokta koyuyorsun. Sonra, o noktaların layerini overlay yapıp beyaz Outer Glow ekliyorsun overlay olarak ve bitiyor.. :)

abi şimdi zahmet olck sana ama 1-2 resim koyarmısın benyapamaıdm :( konu acsandaha ei :)

Geri