• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

Sizce nasıl olmuş?

image

Bende Rica Etsem Bana Yapabilirmisin ? Özel Mesaj ile Haberleşşek :D

Arkadaşlar Hepinizin Çalışmaları Süper Hepsini Beğendim Süpersiniz.. Ayrıca Birşey Söylemek istiyorum ImJusTReaL arkadaşım o kırmızı Resmi Siyah yaparsın Süper Wallpaper olur ;) kırmızı gözümü alıyor biraz :D

buda yeni yaptıgım sürekli yazılarlan ugrasıorum

alevlikanatlar.gif

kolay bişey ama bnim hosuma gidio yapmak:D

gerçektende güzel tabi psde uzman kişiler farklı düşünebilri ama bnce hoş

bunuda abidinsefa'nın yardımı ile yaptım stylede pek başarılı diildim saolsun:D

image

Nası olmuş:D

Bence baska bi yazı fontu ile dene.. O fontda sade style daha hos durur.. Styleleri deneme yanılmayla bul hem, degisik bi sürü sey yapabılırsın

benimde bikactane yazı calışmam war umarım beyenırsınız ;)
1.

2.

3.

Herşey İçin Saolun xD ( Biz PS yi SİLKROADMAX tan öğrendik ;) )

gerçektende güzel tabi psde uzman kişiler farklı düşünebilri ama bnce hoş

bunuda abidinsefa'nın yardımı ile yaptım stylede pek başarılı diildim saolsun:D

image

Nası olmuş:D

Yazı okunmuyor.. :) Yazıyla kullandığın Stroke'yi farklı yaparsan yazıyı daha rahat okuyabiliriz..Örneğin bu resmin arkaplanını beyaz yapıp yazının strokesini de siyah yaparsan yazı daha rahat okunur..Yazılarla uğraşcaksan hazır stilleri değiştirmeni öneririm.. :) Ve ya gradient,pattern kullanarak yeni şeyler çıkarabilirsin..Mesela benim beğendim 2 stil ;

2zhjiwn.jpg

twinlight glow efektinin nasıl oldugunu biliyormusun ayrıca resim güzel olmuş sarmalar seninmi

tmm saolun:D ugrascam da bn silkroad ı babamla oynuyom 5 char acıyo DC oluyolar diye photoshop calışmam kısıtlı nabim:D

o yokken gizli gizli yapıom charlar DC olunca acmama kızıo bi yere silmişti:D

lütfen hatalarımı bna söleyin düzeltebileyim

silkroadmax.gif

tsucanm.gif

arkaplann.gif

arkaplantsu.gif

hayvan.gif

biras basit ama olsun sizin kdr yapamasamda yavaş yavaş gidiorum:D

niye katılmıyon yaa :cry:

laptop bozuk. Annemlerde bundan istifade karneyi bekliyolar:pff: Pc de kaldırmaz ps yi. O yüzden katılamıyorum şimdilik. Eğer seçmeler uzun sürerse katılırım tabiki :) kayarım oraya çalışmalarımı:)

bu arada sadece abidine değil katılcak bütün arkadaşlara başarılar ve bol şanslar :beer

beyler silin şu sonyin mesajını
sony burası saygılı bir forum başka forumlarla karıştırma

Bro..Üyenin online olup olmadığı yazan yerin yanında mesajı bildirme botunu var, buraya silin yazmak yerine ona basıp mesajını bildirmek daha mantıklı...

ps. Ben bildirdim..

Neyse bir de çalışma koyayım... :) ;

22265_1214591693990_1504764734_30547076_3411008_n.jpg

Geri